Nowoczesne rozwiązania, jakie wprowadza marka AEG do swoich elektronarzędzi akumulatorowych nieustannie imponują mocą, jakością wykonania i wytrzymałością. Z myślą o profesjonalistach pracujących na co dzień z drewnem, szczególnie osób przywiązujących dużą uwagę do precyzji i efektywności pracy, marka AEG wprowadziła na rynek nową, bezszczotkową wyrzynarkę BST 18BLX.

Kup w Narzedzia.pl
Wyrzynarka AEG BST18BLX-0
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
801,49

Narzędzie, które doceni każdy profesjonalista

Bezszczotkowa wyrzynarka BST 18BLX to wielofunkcyjne narzędzie, które znajdzie zastosowanie w warsztatach wielu profesjonalistów. Z uwagi na charakter wykonywanych zadań, z urządzenia najczęściej korzystają specjaliści związani z branżą meblarską, którzy wymagają od elektronarzędzi niezawodności, precyzji i wyjątkowej wytrzymałości przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pracy. Model AEG BST 18BLX to znakomity sprzęt, który jest odpowiedzią na wszystkie te potrzeby.

Akumulatorowa wyrzynarka AEG BST 18BLX

Nowy model wyrzynaki AEG z powodzeniem sprawdzi się w każdym profesjonalnym zakładzie. Urządzenie wyposażono w bardzo wydajny silnik bezszczotkowy Proflux gwarantujący aż do 50% dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora, co zapewnia bardziej wydajne działanie i wyjątkową sprawność. Model BST 18BLX wyróżnia się na tle konkurencji automatyczną funkcją rozruchu, która umożliwia łagodne rozpoczęcie cięcia i następnie rozpędzenie brzeszczotu do prędkości maksymalnej dopiero po dociśnięciu narzędzia do materiału, zapewniając tym samym pełną kontrolę nad narzędziem na każdym etapie działania.

AEG BST 18BLX

Przeczytaj także artykuł: 120 lat marki AEG!

Jeszcze więcej udogodnień

  • Użytkownik ma możliwość regulacji prędkości skokowej wybierając jeden z sześciu poziomów dostosowanych do mniej lub bardziej wymagających zadań, aby umożliwić dobór optymalnego tempa pracy. Wyrzynarka BST 18BLX posiada także funkcję podrzynania, która pozwala na bardziej agresywne i szybsze cięcie, kiedy użytkownik musi coś uciąć na szybko, ale nie zależy mu na idealnej krawędzi.
  • Wydajna funkcja nadmuchu z silnikiem pomaga użytkownikowi w czyszczeniu linii cięcia z pyłu, co przy pracy z drewnem, czy innymi intensywnie pylącymi materiałami znacznie zwiększa komfort pracy. Ponadto nakładka na podstawę chroni obrabiany materiał przed zarysowaniami. W tym modelu zainstalowano także regulowaną pozycję stopy do cięć pod kątem ostrym do 45o, dla jeszcze większej precyzji cięcia i komfortu użytkowania.
  • Opatentowany system FIXTEC dba o bezpieczny montaż i demontaż brzeszczotów dając możliwość ich szybkiej wymiany, co znacząco usprawnia pracę. Wyrzynarka posiada także zabezpieczenie przed samoczynnym włączeniem (np. po nagłym zaniku i przywróceniu zasilania), a także ochronę przed przeciążeniem i spaleniem się silnika w momencie, gdy brzeszczot się zablokuje. Dzięki ergonomicznej rękojeści z antypoślizgową powłoką oraz kompaktowej konstrukcji narzędzie leży pewnie w dłoni podczas każdej pracy. 
  • Blokada włącznika do pracy ciągłej sprawdza się w przypadku konieczności cięcia materiału od spodu, kiedy trzymanie dłoni na włączniku jest utrudnione. Metalowa skrzynka przekładniowa oraz profesjonalna płyta podstawy wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium zapewniają wysoką trwałość urządzenia i bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach. 

Wszystkie parametry wyrzynarki, a także zastosowane rozwiązania wyrzynarki BST 18BLX z pewnością docenią profesjonaliści z branży monterskiej, stolarskiej i inni fachowcy zajmujący się zawodowo obróbką drewna.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane