Nowe zszywacze i zszywki Stanley

kategoria: Pod lupą Komentarze Data publikacji: 2007-09-18

autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Firma Stanley rozszerza ofertę urządzeń do montażu, udostępniając polskim klientom nowe modele zszywaczy i pełną gamę zszywek.

Kup w Narzedzia.pl
Zszywacz tr150l ld (zszywka a + sztyfty) Stanley S/TR150L6
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
wtorek
131,99 zł

Firma Stanley, producent narzędzi ręcznych, wprowadziła do sprzedaży nowe modele zszywaczy i pełną gamę zszywek. Oferta zszywaczy obejmuje dwie grupy produktów: narzędzia dla hobbystów, przeznaczone do użytku domowego oraz narzędzia profesjonalne, sprawdzające się w codziennej pracy. Reprezentantem pierwszej grupy jest Stanley TR45 LD. To bardzo proste w obsłudze urządzenie, doskonałe do lekkich prac domowych i dekoratorskich.

Znajdzie zastosowanie podczas montażu tkanin, folii metalowych, siatek i ogrodzeń drucianych oraz drewnianych listew. Ma wysokiej jakości metalową, chromowaną obudowę. Stanley TR45 LD jest bezpieczny i wygodny w użyciu. Jego konstrukcja gwarantuje łatwy dostęp do magazynku ze zszywkami. Odpowiednie dla tego modelu urządzenia zszywki to zszywki typu A.
Do zszywaczy profesjonalnych o szerokim spektrum zastosowania należy natomiast Stanley TR250 HD. Projektanci wyposażyli go w mocny, aluminiowy korpus zapewniający dużą wytrzymałość narzędzia. Zszywacz daje możliwość regulacji siły dobicia zszywki. Rączka urządzenia jest pokryta elastycznym materiałem, poprawiającym komfort pracy. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że rączka jest składana, co ułatwia jej przechowywanie. Wysuwana prowadnica dystansowa umożliwia mocowanie kabli przy użyciu zszywek typu G. Wymiana przeznaczonych do urządzenia zszywek jest prosta i szybka.

Poza nowymi modelami zszywaczy, wśród których znaleźć można także TR151YL LD, TR150L LD, TR151Y HD, TR150HL HD, w ofercie firmy Stanley dostępna jest już pełna nowa gama zszywek. Są to zszywki do różnych zastosowań, takie jak:
- zszywki A przeznaczone do lekkich prac domowych, takich jak montaż: tkanin, folii metalowych, siatek i ogrodzeń drucianych, listew drewnianych.
- zszywki G do montażu izolacji, wykładzin, tektury, pokryć dachowych, papieru.
- zszywki C do montażu kabli elektrycznych niskiego napięcia (o max. średnicy 6 mm).
- zszywki F do montażu folii, tektury, laminatów, cienkich profili drewnianych.
- zszywki R do montażu w twardym materiale tkanin, materiałów izolacyjnych, wykładzin dywanowych, folii.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane