Prace budowlane wymagają od nas częstego cięcia i przycinania różnego rodzaju materiałów. Dysponując jedną kątówką, często musimy zmieniać tarcze i mocować tę, która jest dedykowana do aktualnie obrabianego materiału. Jest to czynność żmudna i na pewno czasochłonna, szczególnie gdy pracujemy pod presją czasu. Marka Norton Clipper znalazła na to sposób - nową linię tarcz do obróbki różnego rodzaju materiałów!

Kup w Narzedzia.pl
72,49

Norton Clipper dla profesjonalistów

Norton Clipper jest częścią koncernu Saint-Gobain Abrasives - największego na świecie producenta materiałów ściernych. Marka Norton Clipper oferuje szeroki asortyment maszyn do przemysłu budowlanego, w tym również przecinarek stolikowych i jezdnych, przecinarek do płytek, zacieraczek, urządzeń do szlifowania i wiertnic. W ofercie znajdziemy również szeroką gamę osprzętu diamentowego m.in. frezów, wierteł koronowych oraz laserowo spawanych tarcz.

Tarcze do wszystkiego

Nowej generacji tarcze diamentowe Norton Clipper Invincible to połączenie niezwykłej wydajności i bezpiecznej budowy. Tarcze stworzone zostały do szybkiego i wygodnego przecinania różnego rodzaju materiałów budowlanych. Jedna tarcza do wszystkiego to rozwiązanie, które pozwala przyspieszyć pracę, a także zwiększyć jej efektywność. Oszczędzamy czas, który wcześniej poświęcaliśmy na odłączenie elektronarzędzia od zasilania, wymianę tarczy, założenie tarczy do obróbki danego materiału i ponowne przyłączenie zasilania. Dodatkowo tarcze Invincible są w pełni bezpieczne dla użytkownika, co potwierdza certyfikat oSa.

Nowa technologia iHD

Sekretem superbezpiecznych tarcz Norton Clipper Invincible jest zastosowanie nowoczesnej technologii samospajania iHD, która tworzy niezwykle trwałą spoinę między segmentem diamentowym, a stalowym korpusem tarczy. Takie bezpośrednie łączenie odbywa się poprzez infiltrację. Siła przyczepności tej spoiny maksymalnie minimalizuje ryzyko oderwania segmentu zwiększając jednocześnie trwałość tarczy.

norton clipper invincible

Niezwykła wytrzymałość

Tarcze Norton Clipper Invincible cechują się znakomitą trwałością w porównaniu do innych typów tarcz dostępnych na rynku. Wytrzymałość ta sprawia, że liczba wymian tarczy podczas pracy jest minimalna. Tarcze doskonale się sprawdzają podczas cięcia wszystkich rodzajów materiałów budowlanych. W rezultacie nie ma zmarnowanego czasu na montaż i demontaż tarcz dedykowanych do różnych materiałów. Jest to szczególnie ważne dla użytkowników, którzy cenią swój czas.

Dostępne rozmiary tarcz

Tarcze dostępne są w rozmiarach 115mm i 125mm i zaprojektowano je, aby tworzyły "dynamiczny duet" ze wszystkimi urządzeniami, bez względu na to, czy mają kabel, czy są zasilane akumulatorowo. Każda z tarcz ma wysokość 12mm i cechuje się wąskimi wpustami dla większego komfortu cięcia.

Cechy charakterystyczne:

  • Najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas pracy.
  • Znakomita wydajność i żywotność tarczy dzięki zastosowaniu drugiej generacji technologii samospajania iHD.
  • Uniwersalna tarcza do cięcia wszystkich materiałów budowlanych.
  • Wszechstronna w zastosowaniu - doskonale współpracuje zarówno ze szlifierką akumulatorową, jak i tradycyjną.
  • Niezrównana moc i szybkość cięcia.
Komentarze
  • ktos 2020-01-03

    własnie do mnie doszly, jestem bardzo ciekawy jak sie sprawdza w pracy

Dodaj komentarz
* Pola wymagane