Szlifierka Delta to elektronarzędzie, którym można wykonać skomplikowane prace, takie jak szlifowanie wewnętrznych narożników, wąskich szczelin lub krawędzi materiału – na przykład na ramach okiennych, schodach lub meblach.

Cechą szczególną szlifierki Delta 7110 z silnikiem o mocy 240 W jest opcja wstępnego wyboru prędkości obrotowej. Dzięki niej szybkość szlifowania dopasowywana jest do określonego zastosowania i typu materiału. Gwarantuje to odpowiednie rezerwy mocy przy wszelkiego rodzaju pracach szlifierskich.

 

Model 7115 z jeszcze mocniejszym silnikiem 260 W wyposażony został w nową, udoskonaloną wersję systemu Auto Clic. Podczas gdy w przypadku konwencjonalnych szlifierek Delta płytę szlifierską trzeba zdejmować, w modelu 7115 płytę szlifierską można obrócić o 180º, co umożliwia szlifowanie końcówką trójkątną lub czworokątną płyty. Płyta automatycznie blokuje się w obu pozycjach. W tym przypadku użytkownik również może wykorzystać wszystkie trzy narożniki papieru ściernego, co zmniejsza zużycie tego materiału.

szlifowanie szlifierką deltaSystem Auto Clic i wstępny wybór szybkości sprawiają, że model 7115 staje się wszechstronny w użyciu. Przy ustawieniu niskiej prędkości obrotowej wierzchołek szlifierki pracuje w bardzo ostrym kącie roboczym, co umożliwia wykonywanie prac wymagających dużej precyzji. Przy wyższym poziomie drgań i wyborze szerszego końca płyty szlifierskiej urządzenie usuwa znacznie większą ilość materiału.

W celu zapewnienia większego bezpieczeństwa i wygody pracy przy wszystkich zastosowaniach, model 7115 wyposażony został w dwie rękojeści Softgrip, po jednej z każdej strony, oraz dodatkową powierzchnię chwytową na górze urządzenia.


Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane