Latem bieżącego roku została wprowadzona do sprzedaży nowa linia szlifierek kątowych marki Skil - 9240 i 9245. W nowych narzędziach zastosowano po raz pierwszy dwupozycyjny włącznik pozwalający użytkownikowi na pełną swobodę pracy.

Kup w Narzedzia.pl
Zestaw: Szlifierka kątowa Itamati PowerSystem 18Volt IWS18115-140
dostępne
9 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
418,77


Szlifowanie i cięcie jest jednym z najbardziej popularnych zastosowań szlifierek kątowych. Majsterkowicze szukają do tych prac narzędzi wygodnych, wytrzymałych i bezpiecznych.


Nowe szlifierki kątowe Skila 9240 i 9245.

Nowe szlifierki kątowe Skila posiadają wszystkie wspomniane cechy. W urządzeniach tych po raz pierwszy zastosowano dwupozycyjny włącznik pozwalający użytkownikowi na pełną swobodę pracy. To rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo pracy, ponieważ do włączania i wyłączania narzędzia nie trzeba odrywać rąk od szlifierki. Dwuręczna rękojeść pozwala na pewną pracę narzędziem w każdej sytuacji.
Szlifierki Skila wyposażone są w silniki o mocy 720 W (model 9240) oraz 750 W (model 9245). Prędkość obrotowa bez obciążenia wynosi 11 000 obrotów na minutę. Można w nich stosować tarcze o średnicy 115 mm (szlifierka o mocy 720 W) oraz 125 mm (szlifierka o mocy 750 W).

Blokada wrzeciona umożliwia szybką i łatwą wymianę narzędzi, a tym samym zapewnia szybkie tempo pracy. Wystarczy zablokować wrzeciono, naciskając przycisk, a następnie przy pomocy klucza poluzować kołnierz. Urządzenia są poręczne i ważą 1,6 kg. Ich atutem jest regulacja pokrywy ochronnej, którą dzięki systemowi Auto-Clic można beznarzędziowo ustawić w dowolnej pozycji.
Ze względu na zupełnie nowy wygląd nowa linia szlifierek Skila została nazwana Grindcat.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz