Już w luty na rynku elektronarzędzi pojawią się 2 nowe modele szlifierek do betonu Bosch - GBR 15 CAG Professional i GBR 15 CA Professional. Szlifierki cechuje wyjątkowa wydajność, dzięki wytrzymałemu silnikowi o mocy 1 500W z systemem Constant Electronic. Model GBR 15 CAG Professional z innowacyjną osłoną z ruchomym elementem służy do szlifowania blisko ścian i instalacji, zaś GBR 15 CA Professional – do szlifowania dużych powierzchni. Dzięki opatentowanymu przez Bosch systemowi „Click & Clean“ obie szlifierki można łatwo podłączyć do odkurzacza, co zapewnia efektywne usuwanie pyłu i czystą pracę. Uniwersalne w użyciu, wytrzymałe i lekkie

Kup w Narzedzia.pl
Szlifierka do betonu Bosch GBR 15 CAG
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
2 470
Szlifierka do betonu Bosch GBR 15 CA
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
środa
1 958,99

Szlifierki do betonu GBR 15 CAG Professional i GBR 15 CA Professional firmy Bosch to wytrzymałe narzędzia oferujące wysoką wydajność szlifowania. Obydwa modele wyposażono w wydajny silnik o mocy 1 500 W, który dzięki systemowi Constant Electronic gwarantuje szybkie tempo pracy także pod dużym obciążeniem. Sztukatorzy, malarze, glazurnicy oraz inni profesjonalni użytkownicy z branż związanych z wykańczaniem wnętrz mogą teraz szybko i wydajnie wyszlifować oraz przygotować do dalszej obróbki różne rodzaje powierzchni betonowych takich jak zniszczone lub zwietrzałe powierzchnie, ściany z nierównościami lub z pozostałościami zaprawy i kleju.

 

Dwie wersje spełniające zróżnicowane wymagania

Szlifierka GBR 15CAG Professional wyposażona jest w osłonę tarczy z ruchomym elementem, dzięki czemu można nią bez przeszkód pracować blisko ścian, sufitów lub w bezpośrednim sąsiedztwie instalacji, np. rur. Rozwiązanie to sprawia, że szlifierka GBR 15CAG Professional sprawdza się szczególnie w przypadku wymagających prac remontowych. Szlifierka GBR 15CA Professional jest przeznaczona do obróbki większych powierzchni. Posiada pełną, metalową osłonę, jest bardzo wytrzymała, a jednocześnie lekka i wydajna. Jest ona optymalnym wyborem przy pracach wymagających szybkiego i wydajnego szlifowania dużych powierzchni, np. przy wyrównywaniu dużych powierzchni betonowych w budynkach w stanie surowym.

 

Ochrona użytkownika i narzędzia

Szczególną zaletą szlifierek do betonu jest możliwość podłączenia systemu odsysania pyłu. Nowe szlifierki należą do systemu „Click & Clean“ firmy Bosch obejmującego elektronarzędzia, odkurzacze do pracy na sucho i mokro, osprzęt do odkurzaczy oraz walizki systemowe L-BOXX. Wszystkie elementy są do siebie doskonale dopasowane i stwarzają możliwość elastycznej konfiguracji systemu mającego na celu ochronę zdrowia użytkownika oraz ochronę narzędzi i osprzętu przed pyłem oraz szybszą, wydajniejszą i dokładniejszą pracę. Długą żywotność nowych szlifierek gwarantuje czterostopniowy system ochrony przed pyłem. Zapobiega on przedostawaniu się pyłu betonowego do przekładni i silnika, co mogłoby spowodować uszkodzenie tych podzespołów.

Obydwie szlifierki ważą zaledwie 2,6kg. Ich wąska i pokryta miękką okładziną Softgrip rękojeść zapewnia pełną kontrolę podczas pracy. Ergonomiczna konstrukcja narzędzi umożliwia długotrwałą i komfortową pracę nawet podczas najbardziej wymagających zastosowań. Nowe szlifierki posiadają dodatkowo wieniec szczotkowy oraz duży przycisk blokady wrzeciona, który ułatwia wymianę diamentowej tarczy garnkowej. Tarcze garnkowe i zapasowe szczotki są dostępne w ofercie osprzętu Bosch.

 

Szlifierka GBR 15CA oferowana jest w standardowej walizce narzędziowej, natomiast model GBR 15CAG zapakowany jest w systemową walizkę L-BOXX. Dodatkowo do szlifierki GBR 15CAG Professional dołączona jest diamentowa tarcza garnkowa „Best for Concrete”. Nowe szlifierki będą dostępne w sprzedaży od lutego 2014.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane