W serii Zielony Bosch pojawiły się nowe odkurzacze uniwersalne Easy Vac 3, UniversalVac 15 i AdvancedVac 20. Wymienione modele można podłączyć do elektronarzędzi, co zwiększa ich użyteczność. Sprawdzą się bowiem nie tylko w domu, ale też w warsztacie, np. podczas szlifowania czy cięcia drewna. W zależności od potrzeb, użytkownik może wybierać między podstawowym modelem EasyVac 3 do pracy na sucho, odkurzaczem UniversalVac 15 do pracy na sucho i mokro, a najmocniejszym AdvancedVac 20 do pracy na sucho i mokro o największej mocy 1200W oraz konstrukcyjnie najbardziej zaawansowanym.

Kup w Narzedzia.pl
Odkurzacz Bosch AdvancedVac 20
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
531,99
Odkurzacz Bosch EasyVac 3
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
353,99
Odkurzacz Bosch UniversalVac 15
dostępne
9 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
349,99

Odkurzacz uniwersalny EasyVac 3 - lekki i kompaktowy

Odkurzacz Bosch Easy Vac 3 o mocy 700W i przepływie powietrza 35l/s wyróżnia się przede wszystkim kompaktową budową, która powoduje, że można go z łatwością przenosić w dowolne miejsce i nie martwić się, że będziemy potrzebować dużo miejsca na jego przechowywanie. Odkurzacz jest przystosowany do pracy na sucho. Sprawdzi się przy oczyszczaniu przestrzeni wokół domu, np. zbieraniu liści, czyszczeniu samochodu oraz przy odsysaniu pyłu powstałego w wyniku pracy elektronarzędziami. Model EasyVAC3 Bosch to dobre rozwiązanie dla majsterkowiczów, którzy wykonują różnego rodzaju prace w domowym warsztacie czy garażu. Dla wygodnej pracy odkurzacz zaopatrzono w gniazdo z automatycznym włącznikiem, do którego podłączamy narzędzie. Po uruchomieniu szlifierki, pilarki czy wyrzynarki odkurzacz włącza się automatycznie. Odkurzacz warsztatowy Easy Vac 3 Bosch posiada uniwersalną końcówkę, która pasuje do prawie wszystkich elektronarzędzi z linii zielonej Bosch. Dzięki przezroczystemu zbiornikowi o pojemności 2l, cały czas możemy kontrolować poziom jego napełnienia i w odpowiednim momencie pozbyć się zawartości. Ponadto uniwersalny odkurzacz Bosch został zaopatrzony w płaski filtr, papierowy worek, dyszę szczelinową, dyszę do podłóg, a także haczyki z elastycznymi gumkami, które służą do przechowywania węża oraz schowek na przewód i akcesoria.

odkurzacz uniwersalny, odkurzacz bosch, easyvac3, odkurzacz stołowy

Uniwersalny odkurzacz UniversalVac 15 - praca na sucho i mokro

Drugi z prezentowanych odkurzaczy - model UniversalVac 15 o mocy 1000W pomoże pozbyć się nie tylko suchych, ale też mokrych odpadów. Został zaopatrzony we wkład filtrujący, który można stosować na sucho i mokro bez wymiany filtra. Posiada zbiornik ze stali nierdzewnej o pojemności 15l, dzięki czemu nie musimy robić częstych przerw potrzebnych na opróżnianie. Odkurzacz uniwersalny Bosch UniversalVac15 podobnie, jak wyżej omawiany model, jest wyposażony w standardową końcówkę kompatybilną z prawie wszystkimi elektronarzędziami linii zielonej Bosch. Zatem posiadacze narzędzi z serii zielonej, które są przystosowane do podłączenia zewnętrznego urządzenia odsysającego, mogą śmiało sięgnąć po odkurzacz UniversalVac15. Dzięki wymiennym końcówkom ssącym (dysza do fug, dysza do podłóg, ssawka ssąca do pracy na mokro) odkurzacz ułatwi także wykonywanie wielu prac porządkowych w domu i wokół niego. Oprócz funkcji zasysania odkurzacz warsztatowy UniversalVac 15 Bosch posiada też funkcję dmuchawy, co pozwala zdmuchiwać, np. liście w jedno wybrane miejsce. Jeśli chodzi o komfort użytkowania to na plus są kółka, które ułatwiają przestawianie odkurzacza, a także haczyki z elastycznymi gumkami do zawieszenia węża, schowek na przewód i akcesoria oraz miejsce do przechowywania tuby ssącej i dyszy. 

odkurzacz na sucho i mokro, universalvac15, odkurzacz warsztatowy, odkurzacz do domuSprawdź całą ofertę: odkurzacze przemysłowe Bosch w narzedzia.pl

Odkurzacz warsztatowy AdvancedVac 20 - pełen komfort użytkowania

Trzeci z prezentowanych modeli - odkurzacz Bosch AdvancedVac 20 o mocy 1200W to urządzenie, które łączy w sobie uniwersalność oraz najbardziej zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne. Został zaopatrzony w zbiornik ze stali nierdzewnej o pojemności 20l. Posiada funkcję zasysania oraz funkcję nadmuchu. Odkurzacz uniwersalny Bosch, podobnie jak omawiane wcześniej modele, sprawdzi się przy tradycyjnych pracach porządkowych oraz we współpracy z elektronarzędziami. Jest dostarczany z końcówką umożliwiającą podłączenie prawie wszystkich elektronarzędzi Bosch z linii zielonej. Model AdvancedVac20 posiada gniazdo do podłączenia narzędzia, dzięki czemu po włączeniu/wyłączeniu, np. szlifierki, odkurzacz włączy/wyłączy się automatycznie. To znacznie usprawnia pracę, gdyż użytkownik nie musi osobno uruchamiać odkurzacza AdvancedVac20 i narzędzia. Jeśli chodzi o rodzaj zbieranych odpadów, to urządzenie jest przystosowane do pracy na sucho i mokro. Co ważne, przy opróżnianiu zbiornika z cieczy, nie musimy demontować górnej pokrywy i wylewać wody - wystarczy odkręcić zawór spustowy, przechylić odkurzacz i w ten sposób opróżnić zbiornik z nagromadzonej cieczy. Ponadto odkurzacz warsztatowy AdvancedVac20 Bosch jest zaopatrzony w antystatyczny wąż, który nie ulega naelektryzowaniu, przez co zwiększa się bezpieczeństwo pracy. Na standardzie ma także haczyki do zawieszania węża, schowek na przewód i akcesoria oraz miejsce do przechowywania tuby ssącej i dyszy. 

odkurzacz do warsztatu, odkurzacz uniwersalny bosch, advancedvac20

Podsumowanie:

  • Prace warsztatowe i porządki w domu - uniwersalne zastosowanie odkurzaczy
  • Praca na sucho i mokro - modele UniversalVac 15, AdvancedVac 20
  • Praca na sucho - model EasyVac 3
  • Gniazdo do podłączenia elektronarzędzia - odkurzacz EasyVac 3, odkurzacz AdvancedVac 20
  • Uniwersalna końcówka przyłączeniowa - możliwość współpracy odkurzacza z większością elektronarzędzi Zielony Bosch
  • Funkcja nadmuchu - Bosch UniversalVac15, Bosch AdvancedVac20
  • Miejsce na wąż i akcesoria - oszczędność miejsca przechowywania
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane