Nowe modele urządzeń udarowych właśnie trafiły do oferty AEG! Klucz udarowy oraz zakrętarka udarowa AEG z 6 trybami pracy. Zaprojektowane w celu zwiększenia efektywności pracy poprzez większą kontrolę nad narzędziem i poziomem mocy przy każdym zastosowaniu.

Kup w Narzedzia.pl
Klucz udarowy AEG BSS18C12ZB6-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
557,99 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
528

Technologia 6 trybów

Klucz udarowy BSS 18C12ZB6 oraz zakrętarka udarowa BSS 18B6 to nowości, dzięki którym praca ma być jeszcze łatwiejsza, jeszcze szybsza i jeszcze bezpieczniejsza niż kiedykolwiek. Każdy z wymienionych modeli został wyposażony w nowy panel kontroli trybów pracy, który pozwala użytkownikom łatwo przełączać się pomiędzy poszczególnymi ustawieniami dedykowanymi do konkretnych zastosowań, oszczędzając przy tym czas i maksymalizując efektywność. Doskonałe narzędzia dla mechaników, stolarzy, monterów, elektryków, instalatorów i dekarzy. 6-trybowa technologia pracy od AEG daje możliwość łatwego dostosowywania narzędzia do każdego zadania. Jest to połączenie mocy i wydajności z pełną kontrolą.

Zakrętarka udarowa BSS 18B6

Nowa, 6-trybowa zakrętarka udarowa AEG to kolejne profesjonalne urządzenie, które zasiliło ofertę urządzeń AEG z serii PRO18V. Z jej pomocą z łatwością wkręcimy różnego rodzaju wkręty z trybami pracy dostosowanymi do każdego zastosowania. Zakrętarka BSS 18B6 została wyposażona w silnik bezszczotkowy o mocy 280Nm, który gwarantuje większą sprawność pod obciążeniem i zapewnia dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora. 

Zakrętarka udarowa AEG BSS18B6

Tryb 1 - 50Nm 750obr.min - Tryb niskiego momentu obrotowego, przeznaczony do prac wymagających doskonałej precyzji np. podczas dokręcania wkrętów w delikatnych materiałach.

Tryb 2 - 210Nm 2200obr./min - Tryb oferujący średni moment obrotowy i średnie prędkości obrotowe. Do wszystkich zastosowań wymagających umiarkowanej mocy.

Tryb 3 - 280Nm 3000obr./min - Wysoki moment obrotowy oraz prędkość obrotowa do najcięższych zastosowań.

Zakrętarka udarowa AEG BSS18B6

Tryb 4 - Autostop - Tryb autostop powoduje zatrzymanie urządzenia, gdy mocowanie jest w materiale. W ten sposób eliminuje się ryzyko uszkodzenia materiału przez zbyt mocne dokręcanie.

Tryb 5 - Pulsacyjny - Wolna pulsacja w połączeniu z rotacją sprawią, że jest to idealny tryb do odkręcania uszkodzonych i zardzewiałych śrub. 

Tryb 6 - Samogwintujący - Tryb ten został zaprojektowany, aby początkowo działać na wysokich obrotach umożliwiając śrubie wejście w materiał, a następnie w miarę wkręcania zmniejszać prędkość, aby nie uszkodzić materiału.

Zakrętarka udarowa AEG BSS18B6

Klucz udarowy BSS18C12ZB6

Akumulatorowy klucz udarowy z serii PRO18V to profesjonalne urządzenie zalecane do pracy ze śrubami i nakrętkami o maksymalnym rozmiarze M14. Posiada silnik bezszczotkowy Proflux gwarantujący wysoką sprawność podczas najcięższych zadań, a dzięki technologii 6 trybów pracy pozwala wygodnie dostosowywać moment obrotowy oraz prędkość obrotową w zależności od wykonywanej pracy.

Klucz udarowy AEG BSS18C12ZB6

Tryb 1 - 58Nm 1100obr.min - Takie ustawienie dedykowane jest do prac wymagających dużej precyzji.

Tryb 2 - 170Nm 2200obr./min - Średnia prędkość obrotowa oraz moment obrotowy to tryb przeznaczony do zastosowań wymagających nie tylko większej mocy, ale i precyzji.

Tryb 3 - 300Nm 3000obr./min - Duży moment obrotowy oraz prędkość dedykowana do najcięższych zadań.

Klucz udarowy BSS18C12ZB6

Tryb 4 - Autostop - Funkcja ta powoduje zatrzymanie urządzenia po osiągnięciu danego momentu obrotowego, co ma na celu ochronę obrabianego materiału.

Tryb 5 - Autostop 120Nm - Ten tryb automatycznie się wyłączy po osiągnięciu 120Nm. Jest to idealny tryb do przykręcania i odkręcania kół w samochodach osobowych.

Tryb 6 - Autostop 160Nm - Podobnie jak w poprzednim trybie, tak i w tym ustawieniu następuje zatrzymanie urządzenia przy 160Nm. Tak wysoki moment obrotowy jest idealny do przykręcania śrub w samochodach dostawczych oraz vanach.

Klucz udarowy BSS18C12ZB6

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane