Leica Geosystems wprowadziła nowe modele niwelatorów laserowych Leica Rugby 600. Firma poszerzył tym samym swój bogaty asortyment narzędzi pomiarowych. Niwelatory z serii Leica Rugby 600 to 5 profesjonalnych urządzeń gwarantujących precyzję i niezawodność.

Wszystkie niwelatory laserowe z serii Rugby 600 oferują profesjonalne rozwiązania i znakomity stosunek jakości do ceny. Zapewniają wykonywanie dokładnej niwelacji i wyznaczanie linii prostych przy realizacji większości prac ogólnobudowlanych. Nadają się zarówno do zastosowań na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Niwelatory Rugdy 600 gwarantują bezbłędność pomiarów, a tym samym przyspieszają prowadzenie prac budowlanych. Seria laserów obrotowych Rugby 600 objęta jest specjalnym pakietem ‘PROTECT by Leica Geosystems’ oferującym wieczystą rękojmię i trzy lata gwarancji bez żadnych kosztów.

Niezależnie, czy chcemy wyznaczyć poprawny kierunek montażu szalunków, zamontować podwieszany sufit, ustawić ściany bądź wyznaczyć spadki na placu budowy, lasery serii Rugby 600 są łatwe i przyjazny w obsłudze. Dzięki temu znacząco wzrasta wydajność prac na placu budowy.

Pięć odpornych laserów budowlanych do wszelkich zadań niwelacyjnych

Leica Rugby 610 to łatwy w obsłudze laser z jednym przyciskiem. Nadaje się on doskonale do prostych prac niwelacyjnych.

Laser Rugby 620 umożliwia manualne ustawienie spadków w 2 osiach.

Niwelator Leica Rugby 640 to doskonały wybór do prac we wnętrzach obiektów i na zewnątrz. Ten wielozadaniowy laser jest też idealnym rozwiązaniem do wyznaczania osi i spadków. Oferuje funkcję skanowania “Scan 90”, pionownik w dół oraz oszczędzający energię tryb uśpienia.

Rugby 670 i 680 to półautomatyczne lasery z cyfrowym ustawianiem spadków.  Funkcja SmartSlope umożliwia kontrolę i utrzymanie zadanego spadku przez cały dzień, niezależnie od warunków otoczenia.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane