Profesjonalni użytkownicy elektronarzędzi maja teraz do dyspozycji jeszcze większą elastyczność. Kto chce uwolnić się od kabla, ale pracować równie wydajnie jak za pomocą urządzeń sieciowych, ten z pewnością postawi na nową generację elektronarzędzi akumulatorowych 36 V-LI firmy Bosch.

Młot udarowo-obrotowy, wiertarko-wkrętraka udarowa i wkrętarka 36 V umożliwiają wykonanie prac, które dotychczas wydawały się nie do pomyślenia bez elektronarzędzi sieciowych.

Nowy system elektronarzędzi akumulatorowych 36 V firmy Bosch pozwoli uporać się z pracami takimi, jak wiercenie czy wkręcanie, niezależnie od gniazda sieciowego – przy zachowaniu porównywalnej mocy i przy znacznie wyższym komforcie pracy. Dzięki innowacyjnej technologii litowo-jonowej akumulator, pomimo wysokiego napięcia, ma bardziej zwartą budowę i jest jeszcze lżejszy.

Młot udarowo-obrotowy Bosch i dwie nowe wiertarko-wkrętarki wykorzystujące tę nową technikę, odznaczają się jeszcze większą mocą i trwałością.
Potrzebne Ci elektronarzędzie do wymagających zadań? Bosch proponuje nowy młot akumulatorowy GBH 36 V-LI Professional. Akumulator litowo-jonowy 36 V gwarantuje maksimum swobody ruchu i bardzo wysoką wydajność podczas wiercenia, wiercenia z podkuwaniem i dłutowania. Dzięki zastosowaniu nowego, pneumatycznego mechanizmu udarowego młot GBH 36-V-LI wierci tak szybko jak najlepszy młot sieciowy klasy 2 kg.

Na jednym cyklu ładowania akumulatora można wywiercić nawet do 150 otworów. Przy tym urządzenie wierci bez trudu otwory o wymiarach do 26 mm, a dzięki zintegrowanej funkcji dłutowania wykonuje także tunele kablowe. Nowe urządzenie charakteryzuje się o 40 proc. szybszym tempem pracy niż ważący tyle samo młot 24 V.

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GSR 36 V-LI oraz akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa GSB 36 V-LI uzupełniają ofertę nowych produktów 36 V. Obie są wyposażone w wysoce wydajny silnik Bosch, 2-biegową przekładnię i nowy akumulator litowo-jonowy 36 V. Obie oferują wyjątkową wydajność w każdym zakresie obrotów. Na jednym cyklu ładowania akumulatora można wkręcić w miękkim drewnie nawet 450 śrub (6 x 60 mm). Dodatkowym, bardzo ważnym atutem jest solidne wykonanie: urządzenia zachowują pełną sprawność nawet po upadku na beton z wysokości 2 metrów.
Wskaźnik stanu akumulatora pokazuje aktualną pojemność. Ponieważ nowe akumulatory nie mają efektu pamięci, można je doładowywać w dowolnej chwili, niezależnie od aktualnej pojemności i bez ryzyka uszkodzenia ogniw. Ponadto, ładowanie jest teraz szybsze: ładowarka Hyper Charge ładuje akumulator do 80 proc. pojemności w ciągu zaledwie 25 minut.

Inteligentny system ECP (Electronic Cell Protection) chroni ogniwa akumulatora przed przeładowaniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Gwarantuje to długą żywotność akumulatorów. Akumulator jest także dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi – posiada gumowane osłony, które amortyzują upadek i niezbyt silne uderzenia.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz