Skil wprowadził do oferty nową serię trzech, akumulatorowych wiertarko-wkrętarek, modele 2005, 2006 i 2007. Różne moce napięć: 9,6 V, 12 V i 14,4 V to odpowiedź na różnorodne zapotrzebowanie klientów, którzy poszukują odpowiedniego sprzętu do pracy związanej z wkręcaniem i wierceniem. Produkty pojawiły się na rynku w styczniu.

Kup w Narzedzia.pl
Zestaw: Wiertarko-wkrętarka udarowa Itamati PowerSystem 18Volt ISB1850-120
dostępne
9 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
356,25

Duże rezerwy mocy

Nowe wiertarko-wkrętarki dysponują dużą mocą, dzięki której można szybko wykonać wszelkiego rodzaju prace wiertarsko-wkrętarskie. Model serii 2007, z akumulatorem 14,4 V, wierci otwory o maks. średnicy 16 mm w drewnie i 6 mm w stali. Modele 2006 (12 V) i 2005 (9,6 V) wiercą otwory o maks. średnicy 14 i 12 mm w drewnie oraz odpowiednio 6 i 5 mm w stali. Urządzenia posiadają 20-zakresową regulację momentu obrotowego, która umożliwia dobranie odpowiedniej mocy do rodzaju wykonywanej pracy. Wiertarko-wkrętarki wyposażone są także w blokadę włącznika do pracy ciągłej.

Wygodna i bezpieczna obsługa

Podobnie jak wszystkie elektronarzędzia Skil, także nowe, bezprzewodowe wiertarko-wkrętarki zostały zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem wygody i bezpieczeństwa użytkownika. Ergonomiczne wzornictwo obejmuje specjalnie wyprofilowane, miękkie części Softgrip w przedniej i tylnej części rękojeści, oraz w górnej części obudowy, które zapewniają bezpieczeństwo podczas pacy oburącz. Wygodny w obsłudze przełącznik kierunku obrotów narzędzia umieszczony jest w górnej części rękojeści. Nowe modele posiadają także zaczep zakładany na nadgarstek, który umożliwia wygodne trzymanie urządzenia.

Szybka, beznarzędziowa wymiana wierteł i końcówek wkręcających

Wiele prac wymaga częstej wymiany wierteł i końcówek wkręcających. Czynność ta jest łatwa i szybka do wykonania w nowych wiertarko-wkrętarkach bezprzewodowych Skil, które posiadają beznarzędziowy, dwuczęściowy uchwyt o średnicy 10 mm. Oznacza to wymianę osprzętu w ciągu paru sekund – wystarczy obrócić zewnętrzny kołnierz uchwytu.

Nowe modele wiertarko-wkrętarek 2005, 2006 i 2007 są dostarczane w pudełkach kartonowych, które oprócz narzędzia zawierają akumulator, zaczep i podwójną końcówkę wkręcającą. Dostępne są także wersje opcjonalne z dodatkowym akumulatorem.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz