Nowa dwubiegowa wiertarko - wkrętarka to obecnie najsilniejsze urządzenie z linii akumulatorowej firmy Bosch. Urządzenie przeznaczone jest dla profesjonalistów do prac na budowach, w warsztatach, dla ekip monterskich pracujących tam, gdzie nie ma możliwości doprowadzenia prądu lub jest to utrudnione, a potrzebna jest siła i wytrzymałość podczas pracy.

Zalety wiertarko-wkrętarki GSR 24 VE-2 Bosch

Doskonała przekładnia planetarna zapewnia optymalne wykorzystanie energii w połączeniu z nowym, jeszcze wytrzymalszym akumulatorem. średnica wiercenia w stali wynosi nawet do 15 mm, a w drewnie do 38 mm, natomiast podczas wkręcania świetnie sobie radzi ze śrubami 14 mm.

Regulowany moment obrotowy (aż 15 stopni) umożliwia idealne ustawienie siły wkręcania do aktualnych potrzeb np. podczas seryjnego wkręcania śrub, a elektroniczna regulacja prędkości obrotowej pozwala na delikatne nawiercenia podczas zagłębiania się w materiał. Dwa biegi, dzięki którym dopasowujemy siłę i obroty do realizacji zadania, zwiększają uniwersalność narzędzia.

Obroty w prawą i lewą stronę, hamulec i blokada czynią to urządzenie nie tylko wygodnym w obsłudze, ale i bezpiecznym, o czym inżynierowie Boscha myślą przede wszystkim. Bardzo lekka, ważąca tylko 2,8 kg wkrętarka z niezwykle ergonomiczną rękojeścią sprawia, że nawet długa praca nie męczy dłoni operatora, przez co zwiększa się wydajność i efektywność.
Urządzenie to wyposażone jest w system Auto - Lock, dzięki któremu wymiana osprzętu (wierteł, bitów) jest szybka i sprawna. Dodatkowy uchwyt pomaga w pewnym utrzymaniu narzędzia w ręku podczas wiercenia i wkręcania.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane