Skil wprowadził na rynek wielofunkcyjną szlifierkę Fox 6w1. Narzędzie zapewnia użytkownikom jeszcze większą elastyczność podczas pracy i łączy zalety szlifierki mimośrodowej, szlifierki oscylacyjnej i szlifierki delta.

Szlifierka wielofunkcyjna Fox 6w1 jest wyposażona w okrągłą tarczę podkładową o średnicy 125 do szlifowania, ścierania i polerowania powierzchni płaskich i wypukłych (szlifierka mimośrodowa), wielofunkcyjną tarczę podkładową do szlifowania dużych powierzchni (szlifierka delta oraz szlifierka oscylacyjna), a także trzy przystawki umożliwiające szlifowanie powierzchni w trudno dostępnych miejscach: przystawka delta, przystawka palcowa, która może być mocowana w pięciu różnych pozycjach w zależności od warunków pracy oraz przystawka z elastycznym grzbietem - bardzo unikalna przystawka przeznaczona do szlifowania zaokrąglonych powierzchni, np. poręczy i nóg stołów.


Przystawki są połączone z płytą mechanizmem grzechotkowym wyposażonym w zapadki. Rozwiązanie to zapewnia trwałe i mocne połączenie, a przez to zapobiega szybkiemu zużyciu przystawek i narzędzia oraz gwarantuje wydajność i zamierzony efekt szlifowania.

 

Moc i możliwości


Silnik o dużej mocy, 250W, gwarantuje dużą wydajność szlifowania. Urządzenie jest wyposażone w dwa ustawienia prędkości, co zapewnia kontrolowane usuwanie materiału. Niższa prędkość jest dedykowana do małych powierzchni, które wymagają wysokiej precyzji i ostrożności, a wyższa do sprawnego szlifowania dużych powierzchni. Dzięki temu szlifierka Fox jest wygodna w obsłudze nawet dla użytkowników, którzy nie mają wielkiej wprawy w szlifowaniu. Dodatkowo pracę narzędziem ułatwia hamulec, który zapobiega uszkodzeniu powierzchni podczas przyłożenia lub oderwania szlifierki od powierzchni. Użytkownicy szlifierki Fox z pewnością docenią także praktyczny pojemnik na pył i zintegrowany adapter, który umożliwia podłączenie narzędzia do odkurzacza.

Bogate wyposażenie


Wyposażenie standardowe szlifierki Fox obejmuje płócienną torbę, pojemnik na pył, trzy płyty szlifierskie, sześć papierów ściernych do płyt szlifierki mimośrodowej i oscylacyjnej, przystawkę delta, przystawkę elastyczną i przystawkę palcową oraz po trzy papiery ścierne do każdej z przystawek.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane