Bosch wprowadza na rynek nowe narzędzie - szlifierkę rolkową PRR 250ES. Sprzęt wyposażono w aż 8 wymiennych nasadek, dzięki którym poradzi on sobie z każdego rodzaju materiałem

Szlifierka rolkowa Bosch PRR 250ES - uniwersalny sprzęt o wielu możliwościach

Największym atutem szlifierki rolkowej PRR 250ES, nowego produktu wprost od Boscha, jest jej wszechstronne zastosowanie. Wszystko dzięki 8 wymiennym nasadkom sprawiającym, że wykonanie największego i najbardziej nawet zaawansowanego projektu za pomocą jednego urządzenia staje się możliwe. Maszyna wyróżnia się taką samą precyzją, jak szlifierka ręczna i taką samą wydajnością, jak szlifierka elektryczna. Warto więc dodać, że PRR 250ES rozwiąże wszystkie problemy, które mogą pojawić się podczas działania, niestraszne jej nawet szlifowanie miejsc o utrudnionym dostępie - narożników, krawędzi, zaokrągleń. Bez trudu oszlifuje także drzwi, usunie z nich starą farbę, odnowi wysłużone schody.

 

Wybierz szlifierkę w sklepie narzedzia.pl

 

 

 

Aby szlifierka rolkowa PRR 250ES mogła wykonać każde ze stawianych przed nią zadań, wyposażono ją w odpowiednie rozwiązania. Jednym z nich jest funkcja płynnej regulacji prędkości obrotowej, co pozwala dopasować parametry, tempo działania do konkretnego materiału. Urządzenie wykonano w systemie SDS, odpowiadającym za łatwą i sprawną, bo beznarzędziową, wymianę osprzętu. Warto dodać, że szlifierka rolkowa PRR 250ES ma również przyłącze do odkurzacza, co daje możliwość pracy w czystych warunkach.

 

Nie bez znaczenia dla każdego użytkownika narzędzia jest wygoda operowania nim. Wygoda ta wynika w dużej mierze z poczucia właściwej kontroli nad sprzętem. Pomyśleli o tym konstruktorzy, montując w szlifierce rolkowej PRR 250ES rękojeść o wąskim obwodzie i z miękką okładziną Softgrip. Każdy, kto pracuje z urządzeniem Bosch zyskuje ochronę przed odpryskami metalu i pyłem, którą zapewnia pokrywa odsysająca. Warto dodać, że PRR 250ES jest narzędziem lekkim, kompaktowym, nawet jej długotrwałe użytkowanie nie powinno powodować zmęczenia.

 

 

Najważniejsze parametry techniczne

Szlifierka rolkowa PRR 250ES jest narzędziem o dużej mocy - 250 W. Urządzenie osiąga prędkość obrotową bez obciążenia w zakresie od 1600 do 3000 obr./min. Sprzęt wyposażony, jak już wspomniano, w System SDS, ale również System Autolock i System Electronic. Nie bez znaczenia są wymiary szlifierki rolkowej PRR 250ES - 400x70x60 mm. Urządzenie waży 1,3 kg.

 

 

Narzędzie dostępne jest wraz z bogatym wyposażeniem podstawowym. Znajdziemy w nim uchwyt do rolki szlifierskiej, rolkę szlifierską 60 mm (ziarnistość 80), rolkę listkową 60 mm (ziarnistość 80) i rolkę listkową 10 mm (ziarnistość 80). Nie zabrakło również pokrywy odsysającej. Do szlifierki rolkowej PRR 250ES dołączono również praktyczną walizkę z tworzywa sztucznego.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane