Szybka praca, pełna kontrola i niemal bezpyłowa praca - to tylko kilka zalet nowej szlifierki mimośrodowej do profesjonalnych zastosowań, która pojawiła się w ofercie marki Bosch.

Kup w Narzedzia.pl
Szlifierka mimośrodowa Bosch GET 55-125
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 740,99

GET 55-125 Bosch Professional

Do oferty Bosch Professional trafiła niedawno szlifierka mimośrodowa GET 55-125 z bezpośrednim napędem. Wyposażona w mocny 550-watowy silnik gwarantuje bardzo szybkie usuwanie materiału i wysoką jakość obróbki. Przejście z trybu szlifowania zgrubnego do bardziej precyzyjnego szlifowania wykończeniowego lub polerowania odbywa się za pomocą jednego kliknięcia, co zwiększa komfort i przyspiesza pracę. Dodatkowo funkcja bezpośredniego napędu pozwala szlifierce osiągnąć nawet trzykrotnie większe tempo usuwania materiału.

bosch GET 55-125

Łatwa obsługa

Dzięki zoptymalizowanemu wzornictwu model GET 55-125 cechuje się elastyczną i wygodną obsługą niezależnie od zastosowania i pozycji pracy. Zawdzięcza to przede wszystkim ergonomicznie ukształtowanemu miękkiemu punktowi oparcia dłoni oraz wąskiej rękojeści. Taka konstrukcja sprawia, że profesjonaliści z branż związanych z obróbką drewna, malarze, a także lakiernicy samochodowi mogą wygodnie i efektywnie szlifować oraz polerować. GET 55-125 Professional z talerzem o średnicy 125mm idealnie nadaje się do obróbki mniejszych, wypukłych lub wklęsłych powierzchni. Narzędzie posiada 6-stopniowy wstępny wybór prędkości obrotowej i jest przeznaczone do szlifowania różnego rodzaju powierzchni, takich jak lite drewno, drewniane powierzchnie pokryte farbą, a także metalowe elementy malowane lub lakierowane.

bosch GET 55-125

Wydajna i niemal bezpyłowa praca

W nowej szlifierce mimośrodowej Bosch GET 55-125 zastosowano wielootworowy talerz szlifierski, który w połączeniu z siatką szlifierską M480 będącą w zestawie, zapewnia profesjonalistom bardzo wydajną pracę, przy niskim poziomie emisji pyłu. Dodatkowo rura wylotowa podłączona bezpośrednio do odkurzacza zapewnia dużą wygodę pracy, zasysając praktycznie cały urobek i pozostawiając czyste miejsce pracy. W porównaniu z talerzami sześcio- lub ośmiootworowymi, talerz wielootworowy minimalizuje ryzyko zatykania się materiału ściernego i zapewnia wyższą wydajność ścierną. Znacząco wpływa to na zdrowie użytkownika, poprawia jakość obróbki powierzchni i przy okazji oszczędza czas potrzebny na sprzątanie po pracy.

Inne funkcjonalności GET 55-125

Szlifierka posiada antystatyczny adapter do odsysania pyłu, który ułatwia prowadzenie podłączonego odkurzacza. Posiada także dodatkową rękojeść, którą można zamocować po obu stronach narzędzia oraz zdejmowaną osłonę, która chroni talerz szlifierski i materiał podczas pracy blisko krawędzi.

Dane techniczne:

 • Moc nominalna: 550W
 • Średnica talerza szlifierskiego: 125mm
 • Prędkość obrotowa bez obciążenia: 3300-7800obr./min
 • Prędkość oscylacyjna: 6600-15600osc./min
 • Prędkość obrotowa talerza szlifierskiego: 200-480obr./min
 • Mimośrodowość: 1,75mm
 • System mocowania materiałów ściernych: na rzep
 • Wymiary narzędzia (szer. x dł. x wys.): 147x349x140mm
 • Długość kabla: 4m
 • Średnica oscylacji: 3,5mm
 • Masa: 2,4kg
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
 • Administrator Narzedzia.pl 2020-01-10

  Długość kabla wynosi 4 metry.

 • Kuba Jasnota 2020-01-07

  jaka jest długość kabla?

Dodaj komentarz
* Pola wymagane