W połowie roku na rynku polskim pojawiła się zaawansowana technologicznie pilarka tarczowa 5866, występująca pod nazwą Orca.

Kup w Narzedzia.pl
Pilarka tarczowa Itamati PowerSystem 18Volt IKS18165-140
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
429,23

Charakterystyka nowej pilarki Skil 5866


Nowa pilarka Skil zaprojektowana specjalnie z myślą o rzemieślnikach-hobbystach i majsterkowiczach dostosowana jest do cięcia paneli, listew, jak również dużych powierzchni z różnych materiałów.

Łatwa obsługa narzędzia sprawia, iż może być ono używane nawet przez osoby, które nie mają dużego doświadczenia w majsterkowaniu.
Największą zmianą wprowadzoną w nowej pilarce jest całkowite usunięcie klina rozdzielającego.
Jak dotąd element ten był charakterystyczną częścią pilarek tarczowych, jednak był podatny na uszkodzenia i zmiany pozycji.
cięcie piłą tarczową skilSilnik o mocy 1500 W i prędkość obrotowa bez obciążenia, wynosząca 5500 obrotów na minutę, sprawiają, iż urządzenie ma dużą wydajność i szybkość działania.

W ustawieniu standardowym maksymalna głębokość cięcia wynosi 66 mm. Pilarkę można w łatwy sposób regulować i nastawiać za pomocą szybkomocującego uchwytu.

Dodatkowa rękojeść pilarki umożliwia trzymanie urządzenia oburącz, co sprawia, że praca w każdych warunkach jest wygodna i bezpieczna.

Pilarka posiada również lampkę oświetlającą linię cięcia.

Jeśli istnieje potrzeba cięcia w innym materiale niż dotychczas, automatyczny hamulec wału napędowego umożliwi szybką i bezpieczną wymianę tarczy tnącej.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane