Nowoczesna technologia ostrzy NanoBlade gwarantuje proste i precyzyjne cięcie, które jest praktycznie pozbawione jakichkolwiek wibracji. Technologia ta znalazła już sporo swoich zwolenników, dlatego też firma Bosch tak konsekwentnie podchodzi do tego tematu i opracowuje coraz to nowsze urządzenia z technologią NanoBlade. Tym razem asortyment został uzupełniony o pilarkę AdvancedTable Cut 52 - wysoce kompaktową pilarkę stołową z silnikiem o mocy 550W. Oznacza to, że miłośnicy majsterkowania będą mogli teraz wybrać jedną spośród aż pięciu pilarek NanoBlade do uniwersalnego zastosowania.

Kup w Narzedzia.pl
Ostrze nanoBlade Bosch Wood Speed 50
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
83,49
Ostrze NanoBlade Bosch Wood Speed 65
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
109
Stół roboczy Bosch PTA 2400
dostawa
wysyłka
8-11 dni
621
Ostrze nanoBlade Bosch Wood Basic 50
dostawa
wysyłka
>12 dni
93,49

Ostrze NanoBlade

Technologia ostrzy NanoBlade opiera się na brzeszczocie z obrotowym mikro-łańcuchem, zbudowanym z 4-milimetrowych ogniw - takim jak w przypadku pił łańcuchowych, tylko o wiele mniejszym. Dzięki obiegowemu mikrołańcuchowi nie występuje typowy dla wyrzynarek i pił szablastych skokowy ruch brzeszczotu, który generuje silne drgania i negatywnie wpływa na precyzję cięcia. W rezultacie otrzymujemy piłę, którą nawet majsterkowicz bez dużej wprawy w takich pracach, może wykonać dokładne, prostopadłe do powierzchni cięcia. 

bosch nanoblade

Ostrza NanoBlade są trwałe i bezobsługowe, nie wymagają smarowania, ostrzenia, ani napinania łańcucha. Do łańcucha nie przywierają też żadne pozostałości materiału, nawet w przypadku obróbki drewna żywicznego. Główną zaletą ostrzy NanoBlade jest ich beznarzędziowa wymiana, dzięki zastosowaniu systemu SDS umożliwiającemu szybką i łatwą wymianę ostrza oraz automatyczną funkcję napinania łańcucha - wystarczy otworzyć klapę, wymienić ostrze i zamknąć.

advancedtable cut 52 bosch

Przeczytaj również: Narzędzia Bosch z ostrzem nanoBlade - hybrydy wśród elektronarzędzi

Pilarka stołowa AdvancedTable Cut 52

Ważąca zaledwie 8,5kg i charakteryzująca się płaską konstrukcją pilarka stołowa Bosch AdvancedTable Cut 52 jest jedną z najlżejszych i zarazem najbardziej kompaktowych pił stołowych dostępnych na rynku. Takie parametry narzędzie uzyskało dzięki wykorzystaniu ostrza NanoBlade, które wymaga znacznie mniej miejsca.

advancedtable cut 52 bosch

AdvancedTable Cut 52 oferuje możliwość wykonywania cięć na głębokość 52 milimetrów i nadaje się do wszystkich podstawowych zadań: cięcia laminatów oraz łat dachowych na wymiar lub poziomych i pionowych cięć ukośnych np. okładzin ściennych, listw przypodłogowych oraz ram obrazów. Z pomocą ostrza NanoBlade bez problemu przetniemy do 100m laminatu i 100m miękkiego drewna, co oznacza, że z łatwością ułożymy laminowane panele w 10 pokojach oraz położymy boazerię w 5 pokojach. 

advancedtable cut 52 bosch

"Push and pull" oraz inne udogodnienia

Aby zapewnić majsterkowiczom dodatkową kontrolę podczas pracy, oprócz funkcji "push" pilarka AdvancedTable Cut 52 została wyposażona także w funkcję "pull", gdzie ostrze jest po prostu przeciągane przez obrabiany element, podczas gdy ręce znajdują się w bezpiecznej odległości. Pośród akcesoriów do pilarki znajdziemy również szynę prowadzącą do cięć długich elementów, a także dodatkowy blok do ich bezpiecznego układania, uniwersalną prowadnicę do cięć ukośnych oraz popychacz. Do popychacza można przymocować otwieracz śrubowy, który umożliwia łatwe dokręcanie i odkręcanie śrub motylkowych urządzenia. Wszystkie akcesoria, jak i przewód zasilający można przechowywać bezpośrednio w narzędziu, aby ułatwić transport. Ponadto AdvancedTable Cut 52 jest kompatybilny ze stojakiem Bosch PTA 2400 i może być podłączony do odkurzacza za pomocą uniwersalnego adaptera.

advancedtable cut 52 bosch

Charakterystyka produktu:

  • Wynosząca zaledwie 8,5kg konstrukcja urządzenia oraz kompaktowe ostrze NanoBlade ułatwiają transport i oszczędzają miejsce podczas przechowywania
  • Funkcja przesuwu samego ostrza pozwala trzymać bezpiecznie ręce z dala od ostrza
  • Doskonałe narzędzie do cięć pionowych pod maksymalnym kątem 45º lub cięć poziomych pod kątem +/-60º o głębokości do 52mm
  • Technologia NanoBlade gwarantuje precyzyjne cięcie bez wibracji
  • Brzeszczoty NanoBlade nie wymagają smarowania, ostrzenia, ani napinania
  • System SDS umożliwia szybką, łatwą i beznarzędziową wymianę ostrzy

bosch advancedtable cut

Komentarze
  • pam 2021-10-17

    tylko nie Bosch ! Firma była dobra ale 30 lat temu !

Dodaj komentarz
* Pola wymagane