Dzięki niskiemu poziomowi drgań oraz ustawieniu ruchu wahadłowego, nowa piła szablasta Skil Masters (model 4960) może zaoferować użytkownikom profesjonalnym szybkie i efektywne cięcie, jakie wymagane jest przy wszelkiego rodzaju pracach budowlanych i rozbiórkowych. Produkt dostępny jest w sprzedaży od września.

Komfort pracy ma duże znaczenie przy wykonywaniu wymagających prac, związanych z cięciem drewna czy metalu. Nowa piła szablasta posiada ergonomicznie ukształtowaną rękojeść oraz miękkie powierzchnie Softgrip, zarówno na rękojeści, jak i na korpusie urządzenia. System redukcji drgań VRS (Vibration Reduction System) obniża poziom drgań do minimum, wykorzystując zasadę przeciwwagi, która kompensuje drgania spowodowane ruchem brzeszczotu. Dioda LED wskaźnika informuje o gotowości urządzenia do pracy, zapewniając użytkownikowi odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Oprócz wydajnego silnika o mocy 1150 W oraz długości skoku wynoszącej 29 mm, model 4960 posiada także ustawienie ruchu wahadłowego. Ustawienie to sprawia, że brzeszczot wykonuje ruch oscylacyjny, który dodatkowo przyspiesza cięcie, czyniąc pracę bardziej efektywną. Jest to przydatna funkcja podczas wykonywania prac rozbiórkowych. Płynna regulacja prędkości skokowej w zakresie od 800 do 2700 skoków na minutę zapewnia optymalną kontrolę nad pracującym urządzeniem, a także umożliwia dopasowanie tempa pracy do właściwości ciętego materiału. Nowa piła szablasta tnie materiały o grubości maks. 180 mm (drewno), 20 mm (stal) oraz 30 mm (aluminium).

Każda wymiana brzeszczotu ma istotny wpływ na produktywność pracy. Nowa piła umożliwia szybką i łatwą wymianę brzeszczotu, bez konieczności stosowania dodatkowych kluczy. Wystarczy zwolnić brzeszczot przy pomocy przycisku, a na jego miejsce włożyć nowy, który zostanie automatycznie zablokowany w uchwycie.

Podobnie jak wszystkie elektronarzędzia Skil Masters, także model 4960 jest dostarczany wraz z solidną, płócienną torbą narzędziową. Torba umożliwia łatwe przechowywanie samego narzędzia oraz akcesoriów, przystawek i zestawu narzędzi ręcznych, potrzebnych użytkownikom profesjonalnym w codziennej pracy.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz