Nowa definicja precyzji - Dremel Stylus - nowość na rynku elektronarzędzi

kategoria: Nowości w ofercie Komentarze Data publikacji: 2006-09-15

autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Dremel Stylus to nowe urządzenie marki Dremel, które charakteryzuje się dużą poręcznością i precyzją w działaniu. Wszystko to dzięki ergonomicznej budowie. Produkt dostępny jest w sprzedaży od września.
Foto Bosch.


Dremel Stylus sprawdza się w precyzyjnych pracach.Dremel Stylo+ ma ergonomiczny kształt, który dobrze dopasowuje się do ręki.

 Dremel Stylus.
“Fot.: Dremel”


Dremel Stylus

Dremel wciąż dostarcza swoim klientom rozwiązania, które wpływają na wygodę i precyzję w wykonywaniu różnorodnych, często bardzo skomplikowanych prac. Najlepiej wiedzą o tym jubilerzy, rzeźbiarze czy modelarze, którzy, na co dzień wykonują zadania wymagające dokładności i staranności. Każdy, nawet najmniejszy szczegół ich pracy, wpływa na efekt końcowy. Dremel Stylus 7,2V został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższej precyzji, jest to idealne narzędzie modelarskie.

Dzięki swojej konstrukcji wydaje się być przedłużeniem ręki. Urządzenie można łatwo ustawiać pod dowolnym kątem. Nie ciągnie się za nim żaden kabel, gdyż produkt jest bezprzewodowy, napędzany akumulatorem litowo-jonowym. Poza tym jest mały i lekki.
Akumulator litowo-jonowy nie wykazuje efektu pamięci i charakteryzuje się bardzo niskim stopniem samorozładowania, co oznacza, że jest zawsze gotowy do użycia. Regulacja prędkości obrotowej pozwala na wybranie zakresu od 5000 do 25000 obrotów na minutę, odpowiednio do zastosowania. Dremel Stylus posiada oddzielny włącznik, dzięki któremu to samo ustawienie prędkości może być wykorzystane także przy kolejnej pracy.

Produkt dostarczany jest w zestawie ze stacją dokującą /ładowarką/, która posiada praktyczny schowek na klucz i akcesoria. Urządzenie zostało wyposażone w zestaw 15 akcesoriów m.in. frez szybkotnący, kamień szlifierski krzemowo-karbidowy, impregnowaną tarczę polerską, tarczę tnącą i pierścienie szlifierskie.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane