Lasery liniowe Bosch wyznaczają nowy standard widoczności

Lasery liniowe są niezbędnym elementem wyposażenia każdej firmy budowlanej, remontowej, instalacyjnej, montażowej, a także wnętrzarskiej. Zapewniają wysoką precyzję oraz dokładną pracę dzięki wyświetlanym laserowym liniom oraz wielu funkcjom, w które zostały wyposażone. Lasery liniowe Bosch Professional z 3 wiązkami wyświetlanymi w zakresie 360 stopni to propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie komfort i znakomitą precyzję.

Profesjonalne narzędzia pomiarowe geo-FENNEL

O tym jak istotną rolę odgrywają przyrządy pomiarowe wie każdy podwykonawca budowlany. Niemal na każdym etapie budowy nowej inwestycji, modernizacji, prac remontowych i montażowych ważne jest zachowanie pionów, poziomów i odpowiednich kątów. Marka geo-FENNEL oferuje szeroki asortyment instrumentów pomiarowych, dzięki którym każda wykonana praca będzie łatwa, szybka, a co najważniejsze precyzyjna!

Technika pomiarowa - urządzenia laserowe

Klasyczne przyrządy pomiarowe majsterkowicza to calówka, kątomierz oraz poziomica. Dzięki nowoczesnym metodom elektroniczne przyrządy pomiarowe plasują się w tym samym przedziale cenowym, co wysoce precyzyjne, ale ciągle mechaniczne przyrządy pomiarowe. W przyrządach elektronicznych w coraz większym stopniu zaczyna się wykorzystywać technikę laserową. Dlatego warto zaznajomić się z tym, co ma do zaoferowania.

Wkrętak akumulatorowy DCF680 - nowość marki DeWalt

Na rynku elektronarzędzi pojawił się nowy wkrętak DCF680 DeWALT. Wkrętak został wyposażony w żyroskopowy system sterowania prędkością obrotową i kierunkiem obrotów. Dzięki temu rozwiązaniu DCF680 posiada ogromne możliwości, które zostały zamknięte w kompaktowym modelu.

Niwelator optyczny Bosch GOL 26D w rękach specjalisty

Postanowiliśmy przetestować niwelator optyczny Bosch GOL 26D i zobaczyć jak sprawdzają się w rękach niezależnego eksperta. Poprosiliśmy o wskazanie zalet i wad. Wad nie wykryto. Niwelator optyczny Bosch GOL 26D - koniec z kłopotliwym pomiarem!
Strona 1 z 1