Wkrętak FatMax XL Demolition to nowość, która może pracować jako wkrętak, dłuto i łapka. Narzędzie pochodzi z nowej linii w ofercie produktów Stanley’a - FatMax XL.

FatMax XL Demolition to wkrętak, wyróżniający się wieloma zastosowaniami. W czasie prac remontowo – budowlanych można go używać nie tylko do odkręcania i przykręcania, ale także wykorzystać przy rozłupywaniu, podważaniu i przebijaniu. Projektanci Stanley’a wyposażyli narzędzie w bardzo wytrzymały grot, prowadzony przez całą rękojeść. Dzięki takiemu rozwiązaniu duże obciążenia, powstające przy pracach demontażowych są z łatwością przenoszone przez wkrętak.

Trwałe zespolenie grota z metalowym kapslem osłaniającym rękojeść umożliwia pobijanie wkrętaka młotkiem bez narażenia na zniszczenie samej rękojeści.

W zakresie podstawowego przeznaczenia, czyli odkręcania i przykręcania wkrętów, FatMax XL Demolition zapewnia wysoką skuteczność pracy. To zasługa bimateriałowej rękojeści, umożliwiającej uzyskanie dużego momentu obrotowego. Ergonomiczny kształt uchwytu gwarantuje duży komfort i bezpieczeństwo posługiwania się tym narzędziem.
Wkrętak FatMax XL Demolition to jedno z narzędzi, reprezentujących nową na polskim rynku, linię produktów firmy Stanley. Sprzedawane pod nazwą FatMax XL narzędzia będą stanowić w ofercie Stanley półkę „premium”. Zastosowano w nich liczne rozwiązania, usprawniające pracę fachowców w dziedzinie budownictwa i remontów. Poza wkrętakiem, linia obejmować będzie inne podstawowe narzędzia, takie jak miary, poziomnice, noże czy sznury traserskie oraz zaawansowane laserowe urządzenia miernicze, tj. lasery krzyżowe i kątowniki laserowe.

W nowej linii znaleźć można także szeroki wybór toreb i kieszeni na narzędzia oraz skórzany pas narzędziowy. Wszystkie produkty z linii FatMax XL wykonane są z materiałów gwarantujących ich długowieczność i niezawodność. Od połowy maja br. są dostępne w profesjonalnych sklepach narzędziowych na terenie całej Polski. Producent udziela na nie rocznej gwarancji.

Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 160 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.

W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley’a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom – dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu. W wyniku tego połączenia powstała największa grupa narzędziowa na świecie, oferująca produkty dla bardzo zróżnicowanych grup konsumentów. Produkty marki Stanley adresowane są do specjalistów z sektora budowlanego i majsterkowiczów, zaś Facom do profesjonalistów sektora przemysłowego i motoryzacyjnego.

W Polsce firma Stanley jest reprezentowana przez Stanley Sales and Marketing Poland. Pierwsze przedstawicielstwo handlowe firmy Stanley w Polsce rozpoczęło swoją działalność 15 lat temu. Od 1992 roku we Wrocławiu działa natomiast fabryka Stanley Fastening Systems Poland, produkująca elementy złączne dla Stanley Bostitch. Obecnie fabryka Stanley Fastening Systems Poland sp. z o.o. zatrudnia około 300 pracowników i produkuje ponad 15 miliardów gwoździ rocznie. Jest to największa tego typu fabryka firmy Stanley na świecie.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane