Do czego są ci potrzebne narzędzia wielofunkcyjne? Narzędzie wielofunkcyjne Bosch PMF 250CES zastępuje szereg narzędzi, m.in. wyrzynarkę, pilarkę, szlifierkę itp. Wielofunkcyjne, łatwe w obsłudze, dające duże możliwości narzędzie o mocy 250W, czyli specjalista do zadań specjalnych. Zobacz, naszą opinię o narzędziu wielofunkcyjnym Bosch PMF 250 CES.

Kup w Narzedzia.pl
Narzędzie wielofunkcyjne Bosch PMF 250 CES
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
598,99

Urządzenie wielofunkcyjne Bosch PMF 250 CES – do jakiej pracy?

Urządzenie wielofunkcyjne Bosch PMF 250CES przeznaczone jest między innymi do cięcia, wycinania, piłowania, szlifowania, docinania wykładziny, usuwania fug, wymiany pojedynczych kafelek, renowacji mebli, itp. Narzędzie posiada w zestawie mnóstwo akcesoriów – niemal do każdej pracy. Można nawet dokupić przejściówkę do szlifowania wałków.

Sprawdź inne narzędzia wielofunkcyjne Bosch PMF z osprzętem w prezencie na naszej stronie!

 

Najważniejsze zalety

Zasada działania narzędzia wielofunkcyjnego jest prosta. Podstawa jest tutaj ruch oscylacyjny, tzn.  ruch o niewielkim wychyleniu, ale bardzo dużej częstotliwości. Wystarczy tylko zamontować na wrzeciono odpowiednią końcówkę roboczą. Mimo tego, iż jest to narzędzie oscylacyjne, pozwala na precyzyjną pracę. Bosch PMF 250 CES  jest doskonale wyważone, stosunkowo ciche, dobrze leży w dłoni. Dodatkowo, z boku głowicy mamy dwa gniazda do zamontowania rękojeści dodatkowej – analogiczna, jak rączka w szlifierkach kątowych. Należy podkreślić, iż gwint do rączki dodatkowej jest metalowy, dzięki temu mamy pewność, że posłuży nam przez lata. Narzędzie wielofunkcyjne Bosch PMF 250 CES zostało wyposażone w diodę LED umieszczoną przy głowicy, co przekłada się na precyzję działania i komfort pracy w miejscach trudno dostępnych i zacienionych.

Zobacz też: Narzędzie wielofunkcyjne - jakie kupić? Top5 urządzeń wielofunkcyjnych


Z jakim materiałem sobie poradzi?

Urządzenie wielofunkcyjne Bosch PMF 250 CES doskonale sobie radzi z obróbką różnego rodzaju materiałów. Zasadniczo nie ma materiału, z którym urządzenie sobie nie poradzi. Cięcie twardego drewna nie stanowi problemu. Miękkie drewno, sklejka, materiały drewnopodobne tnie błyskawicznie. Trochę wolniej tnie rury czy kantówki. Usuwanie zaschniętego kleju to sekunda. Narzędzie Bosch z powodzeniem radzi sobie z tynkiem czy fugami. Również docinanie wykładziny nie stanowi najmniejszego problemu.

Zapoznaj sie z całym asortymentem narzędzi wielofunkcyjnych w naszym sklepie!

 

Szybki system mocowania akcesoriów Starlock

Urządzenie wielofunkcyjne Bosch PMF 250 CES jest solidnie wykonane i wyposażone w nowe technologie. Posiada wiele ciekawych i ułatwiających pracę rozwiązań. Między innymi  system mocowania osprzętu. W modelach poprzedniej generacji, osprzęt  montowało się do wrzeciona za pomocą śruby. Wymiana narzędzi roboczych wymagała czasu i użycia dodatkowych narzędzi – klucz. W nowym urządzeniu wielofunkcyjnym Bosch PMF 250 CES zastosowano już opatentowany system mocowania osprzętu o nazwie Starlock. Co to oznacza? Otóż, aby zmienić narzędzie robocze, np. pad szlifierski na końcówkę do cięcia, wystarczy, że odciągniemy dźwignię, wymienimy osprzęt i dociśniemy dźwignię. 

Przeczytaj również: Uniwersalny nóż Bosch Xeo Ventum - narzędzie do cięcia dywanów, foli, kartonu...

 

Szerokie możliwości pracy – szeroki wybór osprzętu

Urządzenie wielofunkcyjne Bosch PMF 250 CES posiada bogate wyposażenie dodatkowe. W zestawie znajduje się ostrze do cięcia drewna czy metalu, pad i papiery szlifierskie, skrobak, itp. Dla ułatwienie narzędzia robocze są oznaczone kolorami. Inny jest do drewna, do metalu, a jeszcze inny z bimetalu, do różnych zastosowań.

Podsumowując

1. Urządzenie wielofunkcyjne pozwala wykonać szereg prac: szlifowanie, wycinani, przecinanie, skrobanie, usuwanie fug, wymiana płytek, cięcie wykładziny i wiele innych.

2. Bogaty osprzęt w zestawie z narzędziem wielofunkcyjnym Bosch PMF 250 CES

3. System Startlock dla szybkiej beznarzędziowej wymiany narzędzi roboczych

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • Agnieszka 2021-04-30

    Niestety stopa do szlifowania,, gubi"rzep po paru pracach i nie spełnia swojego zadania.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane