Narzędzie wielofunkcyjne Dremel 4200 to absolutna nowość. Jest to pierwsze na rynku urządzenie wielofunkcyjne z innowacyjnym beznarzedziowym systemem wymiany osprzętu "EZ Change". Najnowocześniejsza technologia „EZ Change” gwarantuje szybką i sprawną wymianę akcesoriów, dzięki czemu narzędzie jest gotowe do pracy w mgnieniu oka.

Przedstawiamy innowacyjne urządzenie – Dremel 4200. To najnowszej generacji narzędzie wielofunkcyjne przeznaczone do wykonywania najbardziej złożonych projektów. Urządzenie wielofunkcyjne Dremel 4200 daje nieskończenie wiele możliwości pracy. Doskonale nadaje się do cięcia, wycinania, szlifowania, polerowania, grawerowania, rzeźbienia czy wiercenia. Najnowsza technologia EZ Change została opracowana przez Dremel z myślą o użytkownikach. To innowacyjne rozwiązanie pozwala w ciągu kilku sekund przysposobić np. grawerkę w polerkę. Z Dremel 4200 nawet najbardziej skomplikowane projekty wykonane zostaną perfekcyjnie i z największą przyjemnością. Przygotowanie Dremel 4200 do pracy nie stanowi problemy – wystarczy odciągnąć dźwignie w przedniej części narzędzia, zainstalować osprzęt w tulei zaciskowej i zwolnić dźwignie. Co istotne, innowacyjny system wymiany „EZ Change” współpracuje ze wszystkimi akcesoriami i przystawkami Dremel.

 

Dremel 4200 wyposażony jest wydajny silnik o mocy 175W wraz z elektronicznym systemem, co pozwala na optymalne dobranie prędkości obrotowej i mocy do rodzaju obrabianego materiału. Ponadto płynna regulacja prędkości w zakresie od 5 000 do 35 000obr./min, gwarantuje większą kontrolę nad urządzeniem Dremel 4200 podczas obróbki dowolnego materiału. Urządzenie o tak dużej mocy waży zaledwie 570g, co zapewnia komfortową pracę. Niewielkie gabaryty i miękka okładzina antypoślizgowa sprawiają, że urządzenie wielofunkcyjne Dremel 4200 pewnie leży w dłoni, gwarantując precyzyjne wykonanie nawet najbardziej wymagających prac.

Urządzenie wielofunkcyjne Dremel 4200 zapakowane jest w solidną i wytrzymała walizkę wykonaną z tworzywa sztucznego. Ponadto w zestawie z urządzeniem Dremel 4200 dostarczane są niezbędne akcesoria: przystawka do nadawania kształtów, przystawka do cięcia po linii i kole, prowadnica do cięcia i osłona antyodpryskowao raz bogaty zestaw osprzętu – 75 wysokiej jakości akcesoriów Dremel, m.in. różnorodne tarcze szlifierskie i tnące, taśmy szlifierskie, trzpień EZ SpeedClic i inne.

Narzędzie wielofunkcyjne Dremel 4200 zostanie wprowadzone na rynek we wrześniu 2013 r.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane