Narzędzie wielofunkcyjne Bosch PMF 10,8 LI to pierwsze narzędzie oscylacyjne z akumulatorem litowo-jonowym przeznaczone do pracy w domu i ogrodzie. Dzięki swojej wszechstronności może służyć do szybkiego piłowania, szlifowania, cięcia lub usuwania pozostałości materiałów. Wygodną pracę gwarantuje wyjątkowo wąska, pokryta miękką okładziną rękojeść. Innowacyjny system Eco Electronic zapewnia długi czas pracy akumulatora.

Kup w Narzedzia.pl
Narzędzie wielofunkcyjne Bosch PMF 350 CES
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
728,99
Narzędzie wielofunkcyjne Bosch PMF 250 CES
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
587,99

Cięcia wgłębne w blatach kuchennych, przycinanie zbyt długich ościeżnic, cięcie parkietu, rur miedzianych, odcinanie wystających gwoździ czy śrub to tylko kilka z wielu przykładów zastosowań narzędzia wielofunkcyjnego Bosch PMF 10,8 LI.

Nowe narzędzie zasilane jest akumulatorem litowo-jonowym, który charakteryzuje się niewielkim stopniem samorozładowania i dlatego nawet po wielu miesiącach nieużywania, narzędzie jest gotowe do pracy. Długi czas pracy akumulatora zapewnia nowy system Eco Electronic. Jeżeli silnik pracujący z maksymalną prędkością obrotową nie wykryje obciążenia, automatycznie przełącza się na bieg jałowy. Przy ponownym stwierdzeniu obciążenia, silnik natychmiast przełącza się na pełną prędkość pracy. Dzięki innowacyjnemu systemowi Eco Electronic uzyskujemy wyraźnie dłuższy czas pracy akumulatora i łatwiejsze prowadzenie narzędzia. Gdy poziom naładowania akumulatora spadnie poniżej dolnej granicy, włącza się wskaźnik, który informuje użytkownika o konieczności jego doładowania.

Narzędzie wielofunkcyjne dysponuje bogatym osprzętem ułatwiającym wykonanie różnorodnych zadań. W wyposażeniu standardowym znajduje się trójkątna nasadka szlifierska z sześcioma papierami ściernymi, brzeszczot segmentowy do drewna i metalu oraz brzeszczot do cięcia wgłębnego w drewnie ze skalą głębokości (0 – 35 milimetrów).

Dzięki nasadce szlifierskiej narzędziem Bosch PMF 10,8 LI można szlifować niewielkie powierzchnie lub narożniki. Trójkątna płyta szlifierska z lekko zaokrąglonymi krawędziami umożliwia czyste szlifowanie na krawędziach. Wysoki komfort pracy zapewnia mocowanie papierów ściernych na rzepy. Natomiast brzeszczot segmentowy jest przeznaczony do cięcia – także blisko powierzchni – w drewnie, tworzywach sztucznych, gipsie i metalu. Można go wykorzystać również do cięcia twardszych materiałów, np. listew metalowych lub karniszy. Do cięcia wgłębnego przewidziano specjalny brzeszczot ze skalą.

Funkcja bezstopniowej regulacji prędkości pozwala sterować prędkością oscylacyjną narzędzia w zależności od właściwości obrabianego materiału. Nowy silnik o mocy wyjściowej prawie 200 W oferuje wystarczające rezerwy energii dla wszystkich zastosowań narzędzia.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz