autor: narzedzia.pl

Aby wydajnie pracować elektronarzędziami niezbędny jest odpowiedni osprzęt. Znacznie wygodniej jest zaopatrzyć się w cały zestaw końcówek, niż w pojedyncze nasadki czy wiertła, które łatwo się gubią. Nowe zestawy osprzętu Bosch pojawiły się w grudniu na rynku polskim.

Kup w Narzedzia.pl
Wiertła do metalu HSS-R Bosch
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
57,49

Oferta obejmuje ponad osiemdziesiąt artykułów: od zwykłej kasety z wiertłami Bosch, aż po walizkę z kompletnym wyposażeniem podstawowym. Zestawy osprzętu to dobry pomysł na prezent, zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych majsterkowiczów.

Zestawy Titanium-Soft w przyborniku

Zestawy z serii "Titanium-Soft" są w miękkich opakowaniach, w etui z materiału z zamkiem błyskawicznym lub w piórniku na zamek. 19-częściowy zestaw wierteł w praktycznej "zawijce" z materiału jest przeznaczony do wszechstronnych zastosowań przy wierceniu w drewnie, cegle i metalu. W skład zestawu wchodzą wiertła tytanowe do metalu oraz wiertła do drewna i muru. Przejrzysty układ opakowania pozwala na łatwy i szybki dobór wierteł potrzebnych do wykonywanej pracy. Specjalne wzmocnione okuciami otwory umożliwiają powieszenie wierteł w warsztacie.

W opakowaniu przypominającym piórnik na zamek błyskawiczny znalazł się wkrętak z trzydziestoma ośmioma końcówkami, przeznaczony do większości prac związanych z wkręcaniem i zakręcaniem. Poręczne opakowanie pozwala na korzystanie z narzędzi praktycznie wszędzie; w domu, warsztacie, samochodzie czy na wakacjach. W skład zestawu wchodzą między innymi: klucze imbusowe, nasadowe, latarka, bity.

Najbardziej wszechstronnym zestawem z linii "Titanium-Soft" jest 46-częściowy zestaw narzędzi w "piórniku na zamek błyskawiczny". Znajdzie on zastosowanie przy pracach związanych z wierceniem, wkręcaniem i zakręcaniem w drewnie, murze i metalu. W skład zestawu wchodzą między innymi: wiertła tytanowe do stali, wiertła do drewna i muru, klucze nasadowe, tytanowe końcówki wkręcające, wkrętak lewo/prawo oraz 3-metrowa taśma miernicza.

75-częściowy zestaw z serii "Titanium Plus" zawiera piętnaście wierteł HSH do stali, trzy wiertła płaskie powlekane tytanem, sześć wierteł do kamienia i pięć wierteł do drewna, każde w popularnych wymiarach, dziesięć 15-milimetrowych końcówek wkręcających i dwadzieścia cztery 25-milimetrowe końcówki wkręcające z tytanu do wszystkich popularnych śrub z rowkiem wzdłużnym, rowkiem krzyżowym, gniazdem Torx i gniazdem sześciokątnym. Uzupełnieniem zestawu są różne klucze nasadowe z adapterem, średnicówka i poziomnica, a także taśma miernicza, uniwersalny uchwyt magnetyczny i pogłębiacz.

Sugerowane ceny detaliczne brutto (z 22% VAT), stan: grudzień 2002:

- zestaw 19-częściowy – 44,99 zł
- zestaw 38-częściowy – 69,99 zł
- zestaw 46-częściowy – 84,99 zł
- zestaw 75-częściowy – 149,99 zł

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane