Graphite to wysokiej jakości elektronarzędzia adresowane do majsterkowiczów. Tym co wyróżnia narzędzia marki Graphite jest: szeroki asortyment wysokiej jakości elektronarzędzi i akcesoriów; ergonomiczne i mocne narzędzia; gwarancja osiągnięcia zamierzonego efektu dobrze wykonanej i efektywnej pracy.

Narzędzia Graphite przeznaczone są do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym lub doraźnego użytku podczas prac specjalistycznych. Dlatego też elektronarzędzia Graphite szczególnie polecane są osobom twórczym, niezależnymi perfekcjonistom. Bogaty wachlarz narzędzi dla majsterkowiczów został poszerzony o produkty marki Graphite,  a wśród nich: młotowiertarki, wiertarki bezudarowe i udarowe, wiertarko-wkrętarki, wyrzynarki, strugi, szlifierki, itp

Bezpieczeństwo

Marka Graphite przywiązuje też dużą wagę do bezpieczeństwa i komfortu pracy użytkownika. W związku z tym, że podczas pracy narzędzia narażone są na przeciążenia, muszą spełniać najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Wszystkie elektronarzędzia i akcesoria Graphite mogą poszczycić się certyfikatem CE, zapewniającym zgodność z europejskimi normami. Niewątpliwe przełożenie na bezpieczeństwo operatora ma także jakość wykonania narzędzi. Dlatego też specjaliści Graphite w nowoczesnych laboratoriach poddają narzędzia licznym testom. Każde elektronarzędzie Graphite przed wprowadzeniem na rynek jest dokładnie badane, ale na tym nie koniec. Również później regularnie poddaje się je kontroli jakości. Specjaliści Graphite nie tylko zapewniają operatorom maksimum bezpieczeństwa, ale także spełniają najwyższe standardy z zakresu ergonomii i efektywności pracy.

Wysoka jakość

O wysokiej jakości narzędzi Graphite decyduje również zastosowania wysokiej klasy materiałów, z jakich zostały wykonane. Kluczowe znaczenie dla trwałości całego mechanizmu ma dobór przekładni i łożysk, które nie powinny być zbyt twarde ani zbyt miękkie. Występujące podczas pracy wstrząsy i niekorzystne warunki powodowane zapyleniem mogą łatwo uszkodzić elektronarzędzie. Dlatego też, do produkcji narzędzi Graphite wykorzystywane są wysokiej jakości materiały, odporne na trudne warunki robocze. Mają one nie tylko wydłużyć żywotność narzędzia, ale także poprawić komfort pracy majsterkowicza. Dlatego tak istotne jest właściwe wyprofilowanie rękojeści oraz miękkie, antypoślizgowe okładziny nakładki, które powodują z jednej strony wygodny i pewny chwyt, a z drugiej redukują wibracje i drgania.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • TED 2015-02-07

    UZYWAM OD PARU LAT NARZEDZI TEJ FIRMY,JESZCZE MNIE NIE ZAWIODŁY.DO DOMU SUPER.NIE WIEM JAK WE FIRMACH?.DLA MNIE BAAAARDZO DOBRE.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane