Bosch rozpoczyna ogólnopolską akcję promocyjną narzędzi bezprzewodowych dla profesjonalistów. Kupujący narzędzia z tej serii otrzymają dodatkowy akumulator gratis.

Kampania, obejmująca wybrane punkty handlowe na terenie Polski, będzie trwała do 24 października, aż do wyczerpania asortymentu. Akcja „Dodatkowy akumulator gratis” oferuje specjalistom możliwość niedrogiego rozbudowania posiadanego już systemu Bosch Power.
Wiertarki udarowe GBH 24 Volt czyli :
-
GBH 24 V 2 x 2,0 Ah
-
GBH 24 V 1 x 2,0 Ah
Udarowe wiertarko - wkrętarki GSB :
-
GSB 24 VE-2
-
GSB 14.4 VE-2
Zaletą uniwersalnych baterii systemu zasilania Bosch Power jest to, że mogą być z powodzeniem używane z każdym nowym narzędziem. Dzięki temu przy zakupie kolejnych urządzeń już bez baterii i ładowarki klient oszczędza 50 % ich normalnej wartości. Tym samym zapasowe akumulatory umożliwiają nieprzerwaną pracę na placu budowy.
Niklowo-kadmowe akumulatory Boscha pozwalają na dłuższy czas pracy i szersze zastosowanie, a generowana przez nie moc jest równa mocy urządzeń sieciowych. Dodatkowym atutem jest długi czas życia ogniw. Każde z nich wytrzymuje około 1.000 cykli ładowania-rozładowania, co w praktyce oznacza blisko 5 lat codziennego użytkowania akumulatorów.
W promocji dostępne są dwa rodzaje akumulatorów Boscha, które odpowiadają dwóm rodzajom oczekiwań profesjonalistów. Seria Max Power 24 Volt pozwala na pracę z najbardziej wymagającymi materiałami, natomiast podręczna, niewielkich rozmiarów 14,4 Volt Compact Power przeznaczona jest do prac lżejszych. Jednocześnie wszystkie narzędzia Boscha w poszczególnych systemach mogą być swobodnie używane z tym samym pakietem baterii i z uniwersalną ładowarką.

Aby zapobiec uszkodzeniom wynikającym z przeładowania, baterie zostały wyposażone w inteligentny system ładowania. Podczas ładowania kontrolka umieszczona na ładowarce informuje światłem pulsacyjnym o trwającym procesie ładowania. Po jego zakończeniu system zostaje automatycznie rozłączony. Powiadamia o tym ciągłe światło kontrolki.

Przy zamówieniach promocyjnych należy w uwagach wpisać
"Dodatkowy akumulator gratis"

Dodaj komentarz
* Pola wymagane