Stare drewniane szafy, komody, stoły, choć często mają małe uszkodzenia, to jednak są cenne dla właścicieli, każde z nich opowiada jakąś historię, ma charakter i szczególne znaczenie. Dzięki odrobinie zaangażowania i nowemu narzędziu Dremel Micro wiele mniejszych uszkodzeń może zostać łatwo naprawionych. Oto kilka porad, jak wykonać drobne naprawy samodzielnie i tchnąć nowe życie w ulubione przedmioty.

Kup w Narzedzia.pl
Wielofunkcyjne imadło Multi-Vise Dremel 26152500JA
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
141

Szlifowanie rowków prowadzących na szufladach

Szuflady powinny otwierać się i zamykać bez wysiłku. Najnowsze wielofunkcyjne narzędzie Dremel Micro upraszcza drobne, ale istotne naprawy. Rowki prowadzące mogą być szlifowane precyzyjnie za pomocą taśm szlifierskich o ziarnistości 60 lub 120 i średnicy 13mm.

 

Wycinanie szczelin na łbach śrub

Nie możesz już odkręcić zbyt mocno dokręconej śruby? Łeb nie jest uszkodzony, ale jego powierzchnia jest zużyta i śrubokręt lub wiertarka nie znajduje oparcia? Narzędzie precyzyjne, takie jak Dremel Micro, w połączeniu z małą tarczą tnącą do metalu świetnie nadaje się do wycięcia świeżej szczeliny w metalu i przywrócenia użyteczności śruby.

Usuwanie wystających śrub

Podczas korzystania z szuflady lub komody bardzo łatwo można się skaleczyć o wystające śruby, dlatego dla własnego bezpieczeństwa powinno się je usunąć. Dremel Micro wraz z tarczą tnącą do metalu bez problemu poradzą sobie z tym zadaniem. Ze względu na swoją wielkość Dremel Micro doskonale nadaje się do pracy w miejscach, które są trudno dostępne dla urządzeń w standardowych rozmiarach.

Naprawianie starych zamków

Za pomocą małego precyzyjnego narzędzia Dremel Micro stare i zardzewiałe zamki można łatwo wyszlifować. Narzędzie to jest tak małe, że można je stosować przy szczególnie precyzyjnych pracach. Z odpowiednimi akcesoriami, takimi jak kamień szlifierski z tlenku glinu można dotrzeć do każdego zakamarka. Na zakończenie zamek można łatwo i szybko wypolerować przy użyciu tarczy polerskiej Dremel z tkaniny, która współpracuje z systemem EZ SpeedClic do zmiany akcesoriów bez użycia klucza. Teraz wykorzystywanie zamka nie będzie już wymagało wysiłku.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane