Piła szablasta GSA 1300 PCE Professional wyróżnia się znakomitymi parametrami – ma najniższy w tej klasie narzędzi poziom drgań, gdyż zastosowano w niej system tłumienia wibracji. Silnik o mocy 1300 W oraz oscylacja brzeszczotu gwarantują szybkie tempo pracy. Dodatkową zaletą tego modelu jest szybka i beznarzędziowa wymiana brzeszczotów.

Fot.: Bosch

Użytkownicy profesjonalni mają teraz do dyspozycji piłę szablastą GSA 1300 PCE Professional, która oferuje niezwykły komfort pracy podczas demontażu i piłowania drewna, tworzyw sztucznych, metalu oraz ścianek gipsowo-kartonowych. Nowa piła szablasta jako jedyna w tej klasie wyposażona jest w rękojeść z systemem tłumienia wibracji oraz system równoważenia masy. Dzięki temu osiąga najniższy poziom drgań w swojej klasie – i to przy mocy nominalnej 1300 W. Niewielki ciężar i zwarta konstrukcja modelu GSA 1300 PCE Professional idą w parze z wytrzymałością i mocą. To sprawia, że obsługa narzędzia jest łatwa i wygodna. Odporny na przeciążenia i wydajny silnik wyposażono w system Constant Electronic, który utrzymuje stałą prędkość obrotową niezależnie od obciążenia urządzenia i zapewnia niezmienne tempo pracy. Użytkownik ma możliwość zwiększania prędkości skokowej i kontrolowania jej za pomocą regulatora zintegrowanego we włączniku, ponadto jest w stanie zwiększyć wydajność cięcia za sprawą systemu stałej oscylacji brzeszczotu do pił szablastych.
Piła szablasta GSA 1300 PCE Fot.: Bosch
Zastosowany w pile szablastej GSA 1300 PCE Professional system SDS umożliwia szybką i beznarzędziową wymianę brzeszczotów. Piła posiada metalowy hak, który pozwala zawiesić urządzenie na drabinie lub na pasku w przerwach między kolejnymi etapami pracy, a co za tym idzie – także zaoszczędzić czas, który trzeba byłoby poświęcić na odłożenie narzędzia w bezpieczne miejsce. Wbudowane diody LED gwarantują dobre oświetlenie miejsca pracy.

Wariant: GSA 1100 E Professional
Druga nowość w programie pił szablastych Bosch - GSA 1100 E Professional, odznacza się wyjątkowo zwartą konstrukcją i zapewnia optymalną widoczność miejsca pracy dzięki diodom LED. Oba nowe modele mają przestawiany ogranicznik i pokrytą gumą obudowę przekładni, która ułatwia trzymanie urządzenia podczas piłowania.

(joter)

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz