Szlifierka kątowa GWS 26 LVI Professional firmy Bosch o mocy 2600 W i wadze maksymalnej wynoszącej zaledwie 5,6 kg to urządzenie, które ułatwi pracę każdemu profesjonaliście.

Na komfort obsługi GWS 26 LVI Professional wpływają również: system „Vibration Control” redukujący poziom drgań do 40% oraz blokada KickBack Stop wyłączająca urządzenie w przypadku zablokowania tarczy w materiale.

GWS 26 LVI Professional Fot. BoschDuża szlifierka kątowa GWS 26 LVI Professional firmy Bosch została zaprojektowana z myślą o zaawansowanych pracach związanych z cięciem i szlifowaniem materiałów w budownictwie naziemnym, podziemnym oraz w stoczniach. Szlifierka posiada tarczę o średnicy 230 mm i jest dostępna w sprzedaży w dwóch wersjach różniących się typem włącznika: tricontrol lub czuwakowym. GWS 26 LVI Professional waży zaledwie 5,6 kg co czyni ją najlżejszą szlifierką kątową klasie 2600 W. Nowy model jest lżejszy od poprzedniej generacji o ponad 10% – niższa waga to efekt zastosowania nowego, wydajnego silnika z systemem Constant Electronic, który jest o 25% mniejszy, ale również o 25% mocniejszy od starszych modeli.  Obniżenie poziomu drgań nowej szlifierki nawet do 40% osiągnięte zostało poprzez oddzielenie rękojeści głównej i bocznej od silnika. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie było konieczności montowania w GWS 26 LVI dodatkowego systemu tłumienia drgań. Nowe szlifierki są nie tylko wygodniejsze od poprzednich modeli, ale również bezpieczniejsze w użyciu. Rękojeść zamknięta, którą można obrócić w lewą lub w prawą stronę o 90 stopni, umożliwia wygodne i pewne trzymanie oraz prowadzenie urządzeń podczas cięcia materiałów. Komfort obsługi gwarantuje także miękka okładzina Softgrip.

W skład wyposażenia podnoszącego bezpieczeństwo pracy GWS 26 LVI wchodzą: blokada KickBack Stop – automatycznie wyłącza urządzenie w przypadku zablokowania tarczy w materiale, osłona tarczy zabezpieczona przed obróceniem w trakcie pracy – chroni użytkownika przed skutkami pęknięcia tarczy,  blokada ponownego rozruchu – zapobiega ponownemu, niekontrolowanemu uruchomieniu się urządzenia po awarii zasilania.

Model GWS 26 LVI Professional posiada także system łagodnego rozruchu oraz szybko-zaciskową nakrętkę mocującą SDS, która ułatwia i przyspiesza wymianę osprzętu. Bosch oferuje szeroki asortyment tarcz ściernych, szlifierskich i tnących, w tym diamentowe tarcze tnące, gwarantujące wysoką jakość pracy.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane