Firma SPIN Bobko i Staniewski z Kołbaskowa została Najlepszą Fachową Ekipą województwa Zachodniopomorskiego.

Przy słonecznej pogodzie, ale w cieniu zlotu żaglowców, w sobotę na parkingu szczecińskiego marketu Leroy Merlin rozstrzygnięto pierwsze z 14 eliminacji konkursu Fachowa Ekipa 2007. W czterech konkurencjach: budowie stołu roboczego, precyzyjnym wycinaniu modeli z różnych materiałów, łataniu dziury w płycie kartonowo-gipsowej oraz „Trzymaj poziom” rywalizowało 7 firm.
– Na co dzień zajmujemy się montażem bram i rolet. – mówi Marcin Fodemski, kapitan zwycięskiego zespołu - Dzisiejsze zawody potraktowaliśmy jako ciekawostkę i próbę umiejętności. Okazało się, że jesteśmy najlepsi. – dodaje z uśmiechem. – W finale zrobimy wszystko żeby wygrać – obiecuje.
Ekipa Spin Bobko i Staniewski wystąpiła w składzie: Marcin Fodemski – kapitan drużyny, Jarosław Stypczyński i Jarosław Alkśnin. Byli najlepsi w dwóch konkurencjach: precyzyjnym wycinaniu modeli oraz łataniu dziury. Raz zajęli drugie, a w „Trzymaj poziom” ostatnie miejsce, zbierając łącznie 28 punktów.
Drugie miejsce, nieznacznie ulegając zwycięzcom, wywalczyła firma Wykonawstwo i Montaż Konstrukcji Stalowych ze Szczecina (26 pkt.). Trzecie zajęło Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SANIT ze Stargardu Szczecińskiego (18 pkt.).
Zwycięzcy z czternastu regionów, w tym z województwa zachodniopomorskiego spotkają podczas finału 22 września w Warszawie rywalizując o tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy w Polsce oraz Mercedesa Vito i komplet elektronarzędzi Hitachi.
Konkurs został ogłoszony w ramach ogólnopolskiego programu Fachowa Ekipa, zorganizowanego przez Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. Ideą programu jest ułatwienie klientom znalezienia dobrych ekip do pracy przy remoncie i budowie oraz promowanie najlepszych wykonawców. Można ich znaleźć w serwisie www.fachowaekipa.pl w specjalnej wyszukiwarce.
Wyniki eliminacji:
1. SPIN Bobko i Staniewski, Kołbaskowo
2 Wykonawstwo i Montaż Konstrukcji Stalowych, Szczecin
3 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SANIT, Stargard Szczeciński
4. PRO-FACH Paweł Walentrzak, Kołobrzeg
5. Zakład Usługowo-Produkcyjny DACHY, Dębno
6. HAMMER Krzysztof Robert Grajewski, Szczecin
7. POLTECH Sławomir Adamski, Szczecin

Dodaj komentarz
* Pola wymagane