Firma ART-BUD z Deszczna została Najlepszą Fachową Ekipą województwa lubuskiego.

W słoneczne, niedzielne popołudnie na parkingu Tesco przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie Wielkopolskim rozstrzygnięto drugie z 14 eliminacji konkursu Fachowa Ekipa 2007.
W czterech konkurencjach: budowie stołu roboczego, precyzyjnym wycinaniu modeli z różnych materiałów, łataniu dziury w płycie kartonowo-gipsowej oraz nawierceniu dwóch otworów na tym samym poziomie, rywalizowało 7 firm.
- Konkurencje nie były dla nas trudne, wykonujemy takie prace na co dzień. – mówi Artur Kowalczuk, kapitan zwycięskiej drużyny. – Ten konkurs to dla nas przede wszystkim dobra zabawa i okazja do sprawdzenia swoich umiejętności. Myślę, że w finale konkurencja powinna się nas bać. – dodaje zadowolony z wygranej. Jego drużyna potwierdza jednogłośnie, że przepis na sukces to dobrze zgrany zespół.
Ekipa ART-BUD wystąpiła w składzie: Artur Kowalczuk – kapitan drużyny, Adrian Brzeziński oraz Marcin Kijewski. Byli najlepsi w naprawianiu usterki w ścianie i wierceniu dwóch otworów. W pozostałych zajęli drugie miejsca, zbierając łącznie 36 punktów, dystansując tym samym rywali.
Drugie miejsce zajęła ekipa Przedsiębiorstwa Wielobranżowego LOPEZ z Zielonej Góry (20 pkt.), a trzecie firma BAG-DACH Dariusz Bagdziun z Dobiegniewa (18 pkt.), której towarzyszyła liczna i aktywna grupa kibiców.
Zwycięzcy z czternastu regionów, w tym z województwa lubuskiego spotkają się podczas finału 22 września w Warszawie, rywalizując o tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy w Polsce oraz Mercedesa Vito i komplet elektronarzędzi Hitachi.
Konkurs został ogłoszony w ramach ogólnopolskiego programu Fachowa Ekipa, organizowanego przez Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. Ideą programu jest promowanie najlepszych wykonawców i ułatwienie klientom znalezienia dobrych ekip do pracy przy remoncie i budowie. Można ich znaleźć w serwisie www.fachowaekipa.pl w specjalnej wyszukiwarce.
Wyniki eliminacji:
1. ART-BUD Artur Kowalczyk, Deszczno
2. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LOPEZ, Zielona Góra
3. Bag-Dach Dariusz Bagdziun, Dobiegniew
4. Zakład Instalacyjno-Budowlany Kanbud, Gorzów Wielkopolski
5. PUH Remmax, Zielona Góra
6. PHU Instal-Bud, Szczaniec
7. Elektroniczne Systemy Alarmowe Grzegorz Horobiński, Otyń - Nowa Sól

Dodaj komentarz
* Pola wymagane