Jaka odśnieżarka spalinowa? Ranking odśnieżarek spalinowych do 2000zł

Ocena: 4,2/5
Szukasz odśnieżarki spalinowej i nie wiesz, jaką wybrać? Przedstawiamy ranking najczęściej kupowanych odśnieżarek spalinowych do 2000zł. W przygotowanym przez nas zestawieniu znalazły się zarówno modele profesjonalne, jak i przeznaczone do użytku domowego. Najpopularniejszym modelem jest odśnieżarka spalinowa Stiga Snow Rex. Na 2.miejscu znalazła się profesjonalna odśnieżarka Hecht 9556. Dalej mamy odśnieżarkę Stiga Snow Hunter. Kolejne miejsca zajęły modele profesjonalne: odśnieżarka spalinowa Hecht 9555 i odśnieżarka...

Jak wybrać glebogryzarkę?

Ocena: 3,9/5
Jeśli chcesz wzruszyć glebę na jednej grządce wystarczy, że sięgniesz po widły czy szpadel, ale już na większym terenie tradycyjna metoda przygotowywania ziemi pod zasiewy może być męcząca, pracochłonna, zajmie dużo czasu i okaże się mniej efektywna. Dlatego radzimy zakup glebogryzarki. Zobacz, na co zwrócić uwagę przy wyborze.

Glebogryzarka czy kultywator?

Ocena: 3,1/5
Zastanawiasz się do czego służy glebogryzarka, a do czego kultywator? Nie jesteś wyjątkiem. Nie ma wątpliwości, że jedno i drugie narzędzie służy do spulchniania gleby. Okaże się niezbędne podczas prac ogrodowych, jakie czekają na Ciebie w ogrodzie.

Jaka myjka wysokociśnieniowa?

Ocena: 3,8/5
Jesień to czas porządków. Niezbędna okaże się myjka wysokociśnieniowa. Na rynku jest tyle modeli, że nie wiesz, którą wybrać? Przygotowaliśmy krótki poradnik. Zasadniczym kryterium wyboru myjki powinna być szacowana częstotliwość używania. Jeśli potrzebujemy myjki do sporadycznych prac takich jak czyszczenie roweru lub samochodu, wystarczy nam najprostsze urządzenie. Mycie większych powierzchni, np. ogrodowe alejki, elewacji, gdy pracuje się dłuższy czas bez przerwy, wymagać będzie bardziej wytrzymałego narzędzia.

Jak dobrać odpowiednią żyłkę do kosy?

Ocena: 2,6/5
Podczas cięcia trawy nie tylko sama podkaszarka jest ważna, ale także odpowiednio dobrane narzędzie robocze. Skupimy się zasadniczo na cięciu żyłkami nylonowymi, które używa się do cięcia traw i drobnych roślin.

Najlepsze odśnieżarki elektryczne

Zima tuż, tuż... W związku z tym postanowiliśmy przygotować ranking odśnieżarek elektrycznych. Cenimy sobie zdanie naszych klientów, dlatego też to właśnie ich opinie zadecydowały o jego kształcie.

Ranking kos spalinowych 2012

Ocena: 4,3/5
Przygotowaliśmy ranking kos spalinowych 2012 wg opinii klientów naszego sklepu

Jaka kosa spalinowa? Porównanie kos spalinowych

Ocena: 3,2/5
Bardzo często nasi klienci stają przed dylematem – jaką kosę spalinową wybrać? Jeśli mamy do czynienia z terenami zielonymi o zróżnicowanej i nierównej powierzchni, to pewne jest, że tradycyjna kosiarka nie poradzi sobie z tym zadaniem, ale za to kosa na pewno okaże się niezastąpiona
Strona 1 z 1