Wiosna to czas porządków. Idealny moment na wypróbowanie urządzeń do gruntownego czyszczenia pod wysokim ciśnieniem. Myjki nowej generacji zapewniają łatwe przygotowanie do pracy dzięki montażowi elementów bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi, komfort działania i wygodę przechowywania, a także szeroki zakres możliwości dzięki bogatemu zestawowi dodatkowych akcesoriów.

To co łączy – wysoka wydajność i łatwa obsługa

Wszystkie myjki wysokociśnieniowe Bosch z nowej serii łączy: niezwykle wygodne i łatwe przechowywanie osprzętu. Niezbędne akcesoria do pracy – lancę z pistoletem, osprzęt oraz wąż ciśnieniowy – można zamocować bezpośrednio na myjce Bosch, dzięki temu użtkownik ma wszystko, co niezbędne do pracy pod ręką.  Ponadto, niemal natychmiast można przystąpić do pracy, ponieważ montaż elementów jest szybki i sprawny – nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Włącznik urządzenia znajduje się we wgłębieniu w korpusie myjki, co skutecznie chroni go przed niespodziewanym uruchomieniem bądź uszkodzeniem. Poniżej znajduje się przezroczysty filtr, który wykrywa i eliminuje wszelkie zanieczyszczenia pochodzące z wody. Stosowanie środków myjących ułatwia dodatkowy wlew umieszczony z tyłu myjki gwarantujący bezpośrednie dozowanie z pojemnika z detergentem.

Modele dostosowane do Twoich potrzeb

Nowe myjki wysokociśnieniowe Bosch różnią się między sobą wydajnością pompy i ciśnieniem roboczym. Myjka wysokociśnieniowa Bosch AQT 33-10 to model do podstawowych prac porządkowych. AQT 33-10 jest wyjątkowo kompaktowa. Posiada ponadto wydajną lancę z dyszą Fixed Fan Jet. Z kolei mocniejsze modele – AQT 35-12 i AQT 37-13 – wyposażone są w dodatkowy składany uchwyt i kółka, które umożliwiają sprawny transport myjki w dowolnie wybrane miejsce. Myjki te wyposażone są w praktyczną lancę z dyszą 3w1. Jednym ruchem wystarczy obrócić dyszę i zmienić strumień obrotowy do usuwania uporczywych zabrudzeń w zwykły strumień o wysokim ciśnieniu lub pozwala ustawić mniejsze ciśnienie dostosowane do pracy ze środkiem myjącym. Bez względu na tryb pracy i strumienia silnik oraz pompa zostają natychmiast zatrzymane po zwolnieniu przycisku, co gwarantuje absolutną kontrolę podczas pracy i pozwala oszczędzić wodę.  Kompaktowa konstrukcja sprawia, że wszystkie myjki są łatwe w przechowywaniu i nie zajmują dużo miejsca. W myjkach Bosch AQT 35-12 i AQT 37-13 funkcja złożenia uchwytów pozwala zmniejszyć ilość miejsca niezbędnego do ich przechowywania aż o 40%.

Moc możliwości

Ponadto, bogaty wachlarz wyposażenia dodatkowego sprawia, że myjki wysokociśnieniowe mają wszechstronne zastosowanie. Jako wyposażenie dodatkowe do nowych myjek Bosch oferuje dodatkowy osprzętu poszerzającego zakres zastosowań. Należą do nich – 2 różne przystawki do mycia tarasów (Super i Deluxe), dysza kątowa do komfortowego czyszczenia miejsc trudno dostępnych lub dachów, dysza ssącą, którą można odpompować wodę, dysza ze zintegrowanym zbiornikiem na środek myjący, szczotka myjąca, wycior do czyszczenia rynien i odpływów o długości 10m, filtr wody, wąż ciśnieniowy o długości 6m, przedłużacz do węża o długości 6m, adapter do akcesoriów Bosch Aquatak poprzedniej generacji oraz Kärcher.

 Pełna oferta myjek

W sprzedaży będą dostępne myjki wysokociśnieniowe AQT 33-10, AQT 35-12, AQT 37-13 oraz 2 modele z dodatkowym osprzętem – AQT 35-12+ z przystawką do mycia tarasów i AQT 37-13+ z przystawka do mycia tarasów Deluxe ze zintegrowaną regulacją przepływu, szczotką myjącą i dyszą kątową.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane