Marka Greenworks słynie nie tylko z bogatego asortymentu urządzeń dedykowanych do pielęgnacji trawników, drzew i krzewów. W ofercie znajdziemy również sprzęt, który pozwoli nam zadbać o meble ogrodowe, tarasy, elewacje budynków, samochody, rowery oraz wiele innych przedmiotów znajdujących się w naszym otoczeniu. Myjki ciśnieniowe Greenworks zarówno w wersji akumulatorowej oraz sieciowej znakomicie zdają egzamin z czyszczenia różnego rodzaju powierzchni.

Kup w Narzedzia.pl

Jaką myjkę wybrać?

O funkcjonalnościach myjek ciśnieniowych można by wiele opowiadać. Przede wszystkim są to bardzo uniwersalne urządzenia, z których pomocą skutecznie zaprowadzimy porządek w otoczeniu naszego domu, jak i utrzymamy w czystości nasze narzędzia ogrodowe. Mycie ciśnieniowe to znacznie bardziej wydajny sposób czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, niż przy użyciu tradycyjnego węża ogrodowego, a w przypadku urządzeń z funkcją zasysania wody ze zbiorników ma również aspekt ekologiczny. Kiedy decydujemy się na wybór myjki ciśnieniowej, musimy zadać sobie podstawowe pytanie, do czego będziemy ją potrzebowali? Marka Greenworks posiada w swojej ofercie kilka modeli, które różnią się rodzajem zasilania, mocą i ciśnieniem, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie model najlepiej spełniający oczekiwania.

Greenworks myjka

Pełna mobilność dzięki akumulatorowemu zasilaniu

Kiedy decydujemy się na myjkę akumulatorową, głównym argumentem, dla którego ją wybieramy, jest jej mobilność. Dzięki akumulatorowemu zasilaniu możemy ją użyć praktycznie wszędzie. Z jej pomocą skutecznie oczyścimy po pracy narzędzia ogrodowe, opłuczemy auto lub wyczyścimy rower przed powrotem z terenowej wycieczki. W ofercie marki Greenworks znajdziemy dwa modele myjek akumulatorowych, które różnią się zasadniczo tylko napięciem akumulatorów zasilających.

Greenworks gdc myjka

Model GDC40 zasilany jest za pomocą akumulatora o napięciu 40V, z kolei myjka GDC60 należy do grupy elektronarzędzi akumulatorowych Greenworks 60V. Urządzenie zbudowane jest z dwóch części: 20-litrowego zbiornika na wodę oraz pompy zasilającej. Myjka jest lekka i kompaktowa. Wyglądem przypomina trochę czworokątne wiaderko z wygodnym uchwytem do przenoszenia.

Greenworks gdc myjka

Zarówno myjka GDC40, jak i GDC60 czyszczą zabrudzenia wodą o ciśnieniu 70 barów. Dzięki pompie zasysającej urządzenia mogą pobierać wodę bezpośrednio ze zbiornika lub z dowolnego innego źródła, np. z pojemnika na deszczówkę lub jeziora, nad którym spędzamy wolny czas. Wystarczy zdjąć zbiornik, przymocować szybkozłączką jeden koniec węża ogrodowego do myjki, a drugą końcówkę umieścić w dowolnym zbiorniku z wodą. Po naciśnięciu spustu pistoleta ciśnieniowego, pompa automatycznie się załącza i następnie zaczyna zasysać wodę, aby ją rozprowadzić.

Greenworks gdc myjka

Wysoka moc - większe ciśnienie - większa skuteczność

Nie od wczoraj wiadomo, że amerykańska marka Greenworks głównie skupia swoją uwagę na urządzeniach akumulatorowych. Jednak w przypadku myjek ciśnieniowych postanowiła zrobić wyjątek, dzięki któremu urządzenia mogą zyskać znacznie wyższą moc, niezbędną do usuwania uporczywych zabrudzeń na różnego rodzaju powierzchniach. Myjki ciśnieniowe Greenworks z zasilaniem sieciowym to propozycja dla osób, które potrzebują mocniejszych rozwiązań.

greenworks g30 g70

Lekka i mocna myjka ciśnieniowa G30

Myjka G30 to lekka i kompaktowa myjka z silnikiem o mocy 1500W. Doskonałe urządzenie do utrzymywania porządków w ogrodzie lub na średniej wielkości działce. Urządzenie jest łatwe w transporcie oraz przechowywaniu i doskonale sobie radzi z uporczywymi zabrudzeniami. To zasługa ciśnienia wody na poziomie 120 barów oraz wysokiego poziomu przepływu wody w ilości 400 litrów na godzinę.

greenworks g30

Bezszczotkowa myjka G70

Z myślą o najtrudniejszych wyzwaniach związanych z porządkowaniem terenu wokół domu, marka Greenworks wprowadziła do oferty myjkę ciśnieniową z bezszczotkowym silnikiem o mocy 3000W. Model G70, bo o nim właśnie mowa, ma do zaoferowania przepływ wody na poziomie 660 litrów na godzinę i maksymalnym ciśnieniu 180 barów. Dzięki tak wysokim parametrom myjka doskonale sobie radzi z każdym zabrudzeniem. Dużym atutem myjki jest wielofunkcyjna dysza 5w1, która umożliwia zmianę ciśnienia w zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni. Dysza posiada tryb przystosowany do czyszczenia betonowych, drewnianych i szklanych powierzchni oraz karoserii samochodowych, a także funkcję  strumieniem wody do delikatnego podlewania roślin.

greenworks g70

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane