Jeśli prace porządkowe są dla Ciebie sennym koszmarem, wiemy jak temu zaradzić. Sposób jest bardzo prosty-myjki ciśnieniowe Bosch sprawia że utrzymanie czystości w domu i ogrodzie nie będzie żadnym problemem. Produkty Boscha wymagają śladowego wysiłku od użytkownika, dając przy tym czystą satysfakcje z pracy. Jest to znakomite rozwiązanie problemów brudnych aut, tarasów, czy rynien. Każdy model został stworzony w oparciu o indywidualne założenia, biorąc pod uwagę specyficzne potrzeby klientów: myjka Bosch AQT 33-10 do standardowych prac, myjka AQT-35-12 do wielu zastosowań - elastyczność działania, myjka AQT 37-13 zapewnia wysoką wydajność czyszczenia - do najcięższych prac.

Myjka Bosch AQT 33-10 do standardowych prac

AQT 33-10 to myjka ciśnieniowa, która ułatwi standardowe prace porządkowe. Jej największymi zaletami są lekkość i kompaktowość. Myjka jest bardzo prosta w obsłudze, montaż nie wymaga dodatkowych narzędzi, wydajną prace zapewnia lanca z dyszą Fixed Fan Jet. Urządzenie wyposażone jest w włącznik umieszczony w korpusie, co zapewnia skuteczną ochronę przed uszkodzeniami. Zabrudzoną wodę można łatwo dostrzec, dzięki zastosowaniu przezroczystego filtra. Dodatkowy wlew gwarantuje szybkie i wygodne dostarczanie środków myjących. Szeroki wachlarz akcesoriów sprawia że myjka AQT 33-10 jest wielofunkcyjna.

 Myjka AQT-35-12 do wielu zastosowań - elastyczność działania

AQT-35-12 system plug and go umożliwia natychmiastową prace zaraz po rozpakowaniu urządzenia. Myjka AQT-35-12 jest bardzo innowacyjna, w swoim wyposażeniu posiada dysze 3 w 1, co czyni prace jeszcze łatwiejszą. Produkt może być bez problemu przemieszczany, wyposażono go bowiem w wytrzymałe kółka i łatwo składany uchwyt, który dodatkowo ułatwia przechowywanie. AQT-35-12 to moc i wygoda w jednym urządzeniu. Idealnie sprawdzi się przy czyszczeniu dużych powierzchni, tarasów lub przedmiotów o nietypowym kształcie np. roweru.

 Myjka AQT 37-13 zapewnia wysoką wydajność czyszczenia - do najcięższych prac

AQT 37-13 to urządzenie, które świetnie sprawdzi się przy pracach porządkowych zwłaszcza w ogrodzie. Posiada bardzo bogaty osprzęt, co jeszcze bardziej poszerza możliwości i zakres prac nim wykonywany. Urządzenie jest łatwe w obsłudze oraz w przechowywaniu. Myjka jest mobilna dzięki zamontowanym solidnym kółkom oraz łatwo składanemu uchwytowi. To narzędzie, które jest w stanie w pełni zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. W bogatym wyposażeniu znalazła się również innowacyjna dysza 3 w 1,która gwarantuje jeszcze dokładniejsze czyszczenie.

 Podsumowanie

Myjki wysokociśnieniowe Bosch AQT to idealne rozwiązanie problemów z pracami porządkowymi. Produkty posiadają bogate wyposażenie, co czyni je narzędziami wielofunkcyjnymi. Dzięki ruchomym dyszom myjki skutecznie poradzą sobie z czyszczeniem rynien dachowych czy inne trudno dostępne miejsca. Urządzenia AQT zapewniają komfort i czynią prace znacznie łatwiejszą. Dzięki nim zapomnisz o schylaniu czy wchodzeniu po drabinie, aby uprzątnąć zaległy kurz na półkach. Marka Bosch gwarantuje, że praca w ogrodzie stanie się czystą przyjemnością. Myjki AQT to inteligenta technologia stworzona z myślą o jak największym wykorzystaniu energii. Konstrukcja urządzeń, szybki i prosty montaż to kolejne mocne strony produktów AQT. Jeżeli cenisz sobie solidne wykonanie z troską o każdy szczegół nie zawiedziesz się.

Jeżeli potrzebujesz podstawowego urz adzenia do czyszczenia, polecamy myjkę wysokociśnieniową Bosch AQT 33-10. AQT 35-12 Bosch to praktyczny model z innowacyjnymi funkcjami i bogatym osprzętem zapewniającym większą elastyczność działania. Myjka wysokociśnieniowa Bosch AQT 37-13 zapewnia wysoką wydajność - jest przeznaczony do usuwania najcięższych zabrudzeń, np. smary, oleje, czyszczenie dużych aut, przyczep kempingowych, itp.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane