Myjka ciśnieniowa to praktyczny sprzęt, który znajdzie zastosowanie w każdym domu. Szeroka gama tego typu urządzeń dostępnych na rynku sprawia, że często zmagamy się z wyborem odpowiedniego modelu. Sprawdziliśmy czy myjka wysokociśnieniowa Bosch AQT 33-11 Car Set spełni oczekiwania użytkowników, oddając ją na testy. Poniżej ocena urządzenia na podstawie opinii testera, który wykorzystał myjkę do mycia samochodu, a także drzwi warsztatowych.

Co w zestawie?

Myjka wysokociśnieniowa AQT 33-11 Car Set Bosch jest dostarczana wraz z praktycznymi trzema dyszami, składaną lancą, przewodem zasilającym, wężem wysokociśnieniowym, przezroczystym filtrem, pojemnikiem na detergent a także ściereczką. Jest to praktyczny zestaw, który posłuży do różnych prac. Poszczególne elementy łatwo się montuje.

mycie samochodu, mycie podwozia myjką ciśnieniową, myjka wysokociśnieniowa Bosch, myjka Bosch AQT 33-11 Car Set

Dysza 90 stopni - mycie nadwozia

Zastosowanie myjki

Myjka Bosch jest przeznaczona do podstawowych zabiegów czyszczących, które wykonujemy w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki niej umyjemy samochód, oczyścimy bramę, ogrodzenie, elewację, drzwi garażowe czy warsztatowe, wyczyścimy zabłocony rower, odświeżymy meble ogrodowe.  AQT 33-11 Car Set ma wiele praktycznych zastosowań. 

czyszczenie drzwi warsztatowych, czyszczenie myjką ciśnieniową, myjka Bosch, Bosch AQT 33-11, myjka wysokociśnieniowa, myjka ciśnieniowa Bosch AQT 33-11 Car Set

Dysza Jet-Fan (standardowa) - spłukiwanie piany

Wymienne dysze – przeznaczenie

Sam proces mycia przebiega sprawnie i przy tym dokładnie, dzięki trzem wymiennym dyszom. Przy użyciu dyszy standardowej (stała dysza Jet-Fan) spłuczemy czyszczoną powierzchnię. Jeśli chcemy by efekt był jeszcze lepszy wystarczy zamontować pojemnik z detergentem i nanieść pianę na czyszczoną powierzchnię, a potem po zdjęciu pojemnika ponownie spłukać za pomocą dyszy Jet-Fan lub dyszy obrotowej (rotacyjnej). Przy myciu podwozi samochodów bardzo dobrze sprawdza się dysza pod kątem 90 stopni, gdyż nie musimy się specjalnie gimnastykować, aby dotrzeć z wodą pod podwozie naszego auta. Ciśnienie wody na wyjściu jest wystarczające, żeby dokładnie zmyć brud.

myjka wysokociśnieniowa Bosch AQT 33-11 Car Set, mycie auta wodą pod ciśnieniem, dysza obrotowa, myjka do samochodu

Dysza rotacyjna (obrotowa) - zmywanie piany z karoserii i szyb

Komfort użytkowania

Myjka ciśnieniowa Bosch jest lekka i poręczna. Na obudowie urządzenia znajdują się praktyczne uchwyty, na których można umieścić osprzęt, co ułatwia przechowywanie i sprawia, że zestaw nie zajmuje wiele miejsca. Myjka zmieści się nawet w bagażniku samochodu. Dużym ułatwieniem jest także mocowanie węża na SDS, a także wygodne łączenie poszczególnych elementów myjki: lancy i dysz. Długi wąż doprowadzający wodę (5m) i równie długi przewód zasilający zapewniają swobodne użytkowanie myjki wysokociśnieniowej AQT 33-11 Bosch. 

myjka z pianą aktywną, myjka wysokociśnieniowa AQT 33-11 Car Set, myjka z pojemnikiem na detergent, myjka Bosch do samochodu, myjka ciśnieniowa na domowy użytek

Dysza standardowa z pojemnikiem na detergent - mycie z pianą aktywną

Myjka wysokociśnieniowa – w kilku słowach:

  • Lekka i kompaktowa – komfort użytkowania
  • Trzy wymienne dysze pozwalają na dokładne czyszczenie różnych powierzchni
  • Wszechstronne zastosowanie myjki AQT 33-11 Set: mycie samochodu, roweru; oczyszczanie elewacji, bram, ogrodzeń; mycie mebli ogrodowych; czyszczenie podjazdów, chodników
  • Długi przewód zasilający i długi wąż doprowadzający wodę – swoboda użytkowania
  • Skuteczne mycie pianą aktywną
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane