Myjka ciśnieniowa Nilfisk D 140.4-9 X-TRA to urządzenie z silnikiem o mocy 2400W dedykowane dla wymagających prac czyszczących. Maksymalne ciśnienie pompy 140 bar umożliwia wygenerowanie silnego strumienia wody, dzięki któremu skutecznie oczyścimy taras, kostkę brukową, elewację, meble ogrodowe, samochód czy przyczepę kempingową. Myjka jest dostarczana z wymiennymi dyszami roboczymi Powerspeed i Tornado, pojemnikiem na pianę, wężem ciśnieniowym 9m, lancą, pistoletem i bębnem na wąż.

Do jakich prac? 

Myjka ciśnieniowa Nilfisk to wielozadaniowy sprzęt, który umożliwia czyszczenie różnych powierzchni. Model D 140.4-9 X-TRA jest dedykowany dla bardziej wymagających użytkowników. Sprawdzi się podczas czyszczenia podjazdu, tarasu, schodów, pojazdów czy mebli ogrodowych. Jego wszechstronność sprawia, że możemy wykonać nim większość prac czyszczących we własnym zakresie, przy dostosowaniu odpowiedniego poziomu ciśnienia, tak aby nie uszkodzić czyszczonej powierzchni. Myjka ciśnieniowa Nilfisk D 140.4-9 X-TRA posiada aluminiową pompę o maksymalnym ciśnieniu 140 bar, co powoduje, że strumień wody jest silny i na tyle skoncentrowany, że czyszczenie jest efektywne, nawet bez użycia środka czyszczącego. Jeśli jednak czyszczona powierzchnia wymaga dodatkowego użycia detergentu, to myjka jest do tego przystosowana. W zestawie z urządzeniem znajduje się pojemnik na pianę, który łatwo podepniemy pod urządzenie. Jeśli chodzi o przepływ wody to oscyluje on w granicach 420-550l/godz., co jest standardem dla urządzeń o ciśnieniu pompy 140 bar. Przy poborze wody należy pamiętać, że myjka Nilfisk jest przystosowana do czerpania wody z kranu po podłączeniu węża lub do pobierania wody ze zbiorników wodnych, np. zbiorników z wodą deszczową, wiadra z wodą, cystern czy oczek wodnych przy użyciu trybu ssania.

myjka ciśnieniowa do domu, myjka ciśnieniowa nilfisk, nilfisk, czyszczenie tarasu, jaką myjkę kupić

Mocowanie akcesoriów i przechowywanie

Myjka Nilfisk D 140.4-9 X-TRA posiada system mocowania Click&Clean, który pozwala na sprawny i wygodny montaż końcówek roboczych do lancy. Dysze robocze, które znajdują się w zestawie z urządzeniem, umożliwiają dobór odpowiedniego strumienia do rodzaju czyszczonej powierzchni i stopnia zabrudzenia. Dzięki uniwersalnemu systemowi Click&Clean możemy wyposażyć myjkę w dodatkowe końcówki robocze marki Nilfisk, np. szczotkę rotacyjną, dyszę kątową czy szczotkę Fixed Brush Short. Poszczególne elementy myjki (lanca, pistolet, dysza Powerspeed, dysza Tornado, pojemnik na pianę) mają przypisane miejsce na obudowie urządzenia, co ułatwia przechowywanie całego zestawu i daje pewność, że wszystkie potrzebne akcesoria znajdują się przy sprzęcie. W ten sposób oszczędzamy też miejsce w warsztacie czy garażu potrzebne do przechowywania myjki.

czyszczenie kostki brukowej, myjka do kostki brukowej, myjka nilfisk

Zobacz: akcesoria do myjek ciśnieniowych Nilfisk

Bezpieczeństwo użytkowania

Wysokociśnieniowa myjka Nilfisk posiada automatyczne zatrzymanie po zwolnieniu spustu, co daje gwarancję natychmiastowego wyłączenia po zaprzestaniu pracy. Ponowne wciśnięcie spustu powoduje uruchomienie myjki. Urządzenie wyposażono także w automatyczne, samoresetujące się zabezpieczenie termiczne, które odcina zasilanie w przypadku nadmiernej eksploatacji skutkującej przegrzaniem. W takiej sytuacji należy poczekać aż maszyna "ostygnie" i dopiero wtedy można przystąpić do dalszej pracy. Zabezpieczenie termiczne ma duże znaczenie, gdyż chroni sprzęt przed uszkodzeniem, które może skutkować koniecznością oddania sprzętu do serwisu. Ponadto myjka D 140.4-9 X-TRA posiada zintegrowany hydrauliczny zawór bezpieczeństwa, który chroni układ przed zbyt wysokim ciśnieniem. 

D140.4-9XTRA, D 140.4-9 X-TRA, myjka Nilfisk, czyszczenie pojazdów

Sprawdź całą ofertę: myjki ciśnieniowe Nilfisk

Podsumowanie:

  • myjka ciśnieniowa Nilfisk D 140.4-9 X-TRA - dla użytkowników indywidualnych;
  • uniwersalny system Click&Clean - szybkie i łatwe mocowanie różnych akcesoriów;
  • automatyczne zatrzymanie, zabezpieczenie termiczne, hydrauliczny zawór bezpieczeństwa - ochrona przed uszkodzeniem;
  • aluminiowa pompa - wysoka jakość wykonania i trwałość;
  • uchwyty na akcesoria i zwarta konstrukcja - wygodne przechowywanie myjki Nilfisk;
  • pojemnik na detergent - możliwość pracy z środkiem czyszczącym;
  • funkcja zasysania - umożliwia czerpanie wody, np. z wiaderka, oczka wodnego czy zbiornika z deszczówką.
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane