autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Nowe szlifierki kątowe Boscha PWS 7-125 dla majsterkowiczów zostały wyposażone w dodatkową rękojeść z systemem tłumienia drgań. Urządzenia pojawiły się w sprzedaży w marcu.

Szlifierka PWS 7-125

Nowa rękojeść obniża poziom drgań podczas szlifowania i cięcia nawet o 70%, chroniąc w ten sposób mięśnie i nadgarstki użytkownika. W nowy system zostały wyposażone wszystkie zielone szlifierki kątowe o mocy silnika 700 W i wyższej, w tym urządzenia z tarczami o średnicy 230 mm.

Inne parametry i wyposażenie szlifierek kątowych Bosch pozostały niezmienione. Szlifierka PWS 7-125 z tarczą o średnicy 125 mm wyróżnia się niewielkim obwodem rękojeści wynoszącym 201 mm oraz niewielkim ciężarem. Gwarantuje to łatwą obsługę i wygodną pracę. Pokrywę ochronną można zdejmować i przestawiać bez użycia dodatkowych narzędzi.

szlifierka kątowa bosch

szlifierka kątowa bosch
Szlifierka kątowa PWS 13-125 CE jest wyposażona w system Constant Electronic. Urządzenie osiąga stałą wydajność pracy nawet przy zwiększonym obciążeniu. Dzięki bezstopniowemu wstępnemu wyborowi prędkości obrotowej (od 2 800 do 11 000 obrotów na minutę) można w łatwy sposób ustawiać prędkość tarczy, gdy zachodzi konieczność obróbki delikatniejszych materiałów.
Szlifierka kątowe PWS 20-230 J z tarczą o średnicy 230 mm oraz silnikiem o mocy 2 000 W stosowana jest do zaawansowanych prac szlifierskich oraz głębokich cięć w metalu i kamieniu. Zaletą dla użytkownika jest przede wszystkim rękojeść dodatkowa z systemem tłumienia drgań Vibration Control. Płaska głowica przekładni umożliwia również pracę w miejscach trudno dostępnych. Urządzenie jest dodatkowo wyposażone w ogranicznik prądu rozruchowego, który zapobiega wypadaniu korków w gospodarstwach domowych o niedostatecznie zabezpieczonych sieciach elektrycznych.


Dodaj komentarz
* Pola wymagane