Na rynku pojawiły się nowe młoty udarowo-obrotowe Bosch GBH 2-28 F i GBH 2-28. Co je wyróżnia? Są najmocniejsze wśród młotów Bosch w klasie 2kg. Posiadają silniki o mocy 880W oraz funkcję KickBack Control, która zwiększa bezpieczeństwo pracy. Model GBH 2-28 posiada stały uchwyt SDS Plus, natomiast młot GBH 2-28 F zaopatrzono w wymienny uchwyt SDS Plus i szybkozaciskowy uchwyt wiertarski do wierteł cylindrycznych.

Kup w Narzedzia.pl
Młotowiertarka w walizce L-BOXX Bosch GBH 2-28 F
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
1 149,99
Młotowiertarka Bosch GBH 2-28 F
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
973,99
Młotowiertarka Bosch GBH 2-28
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
1 028,99
Młotowiertarka Bosch GBH 2-28
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
1 091,49

Funkcja KickBack Control i system tłumienia drgań:

Modele GBH 2-28 F Professional i GBH 2-28 Professional to pierwsze młotowiertarki wyposażone w funkcję KickBack Control. Dzięki tej funkcji mamy większą kontrolę nad narzędziem w trakcie wykonywania zaawansowanych prac związanych z wierceniem. W momencie, gdy dojdzie do nagłego i nieprzewidzianego szarpnięcia narzędziem spowodowanego, np. zablokowaniem się wiertła w betonie zbrojonym – wbudowany czujnik w ciągu ułamka sekundy wyłącza silnik. W ten sposób funkcja KickBack Control zabezpiecza przed odrzutem urządzenia i chroni użytkownika przed ryzykiem doznania obrażeń. Na bezpieczeństwo użytkowania ma wpływ także aktywny system tłumienia drgań, w który zaopatrzono młot udarowo-obrotowy GBH 2-28 i GBH 2-28 F Bosch. Jak działa ten system? Element antywibracyjny znajduje się w obudowie przekładni i w sposób ciągły przeciwdziała siłom aerodynamicznym i masowym wytwarzanym przez mechanizm udarowy oraz obniża emisję drgań do 11 m/s2. Efektami tłumienia drgań są:  ochrona zdrowia, mniejsze zmęczenie i większa precyzja pracy.

wiercenie koronami w murze, młot udarowo-obrotowy gbh 2-28, młotowiertarka bosch, kickback control, tłumienie drgań

Zobacz: pełna oferta młotowiertarek Bosch na narzedzia.pl

Pozostałe przydatne funkcje:

Młotowiertarka GBH 2-28 F i młotowiertarka GBH 2-28 Bosch posiadają praktyczne funkcje ułatwiające prace. Dzięki płynnej regulacji prędkości obrotowej, poprzez mniejszy lub większy nacisk na spust włącznika, możliwe jest czyste nawiercanie otworów. Ponadto młoty udarowo-obrotowe Bosch zostały zaopatrzone w obrotowy szczotkotrzymacz, który odpowiada za utrzymanie takiej samej mocy narzędzia przy prawych i lewych obrotach. Obroty urządzenia można zablokować do pracy w trybie dłutowania. Młot udarowo-obrotowy GBH 2-28 F Bosch posiada wymienny uchwyt narzędziowy SDS Plus, który można zastąpić samozaciskowym uchwytem wiertarskim do wiercenia bez udaru w drewnie i metalu wiertłami cylindrycznymi. Dodatkowym plusem jest kulowe mocowanie przewodu zapobiegające jego zerwaniu. 

wiercenie z udarem, jaką młotowiertarkę kupić, młot gbh 2-28 bosch, funkcja kickback control, system tłumienia drgań

Sprawdź: wiertła i dłuta w ofercie sklepu

Walizka L-Case – nowe opakowanie:

Młoty udarowo-obrotowe Bosch GBH 2-28 i GBH 2-28 F mają nowe opakowania: oprócz walizki L-BOXX, dostępna jest także walizka L-Case, która pasuje do walizek L-BOXX. L-Case zastępuje walizkę z tworzywa sztucznego i odznacza się nowoczesnym wzornictwem. We wnętrzu walizki jest dużo miejsca na przewód i osprzęt. Użytkownik może dopasować zawartość L-Case do własnych potrzeb.

kucie płytek, dłutowanie, młotowiertarka gbh 2-28 f, wymienny uchwyt wiertarski sds plus, samozaciskowy uchwyt wiertarski

Podsumowanie:

  • nowe młoty Bosch w klasie 2kg – wyróżnia je funkcja KickBack Control i zwiększona moc do 880W, a także nowe opakowanie (walizka L-Case),
  • KickBack Control – ochrona przed odrzutem narzędzia w momencie zablokowania się wiertła; większe bezpieczeństwo dla użytkownika,
  • system antywibracyjny – ochrona zdrowia, mniejsze zmęczenie, bardziej precyzyjna praca,
  • pbrotowy szczotkotrzymacz – utrzymanie takiej samej mocy na lewych i prawych obrotach,
  • glokada obrotów – możliwość dłutowania,
  • młot GBH 2-28 F – na wyposażeniu dwa uchwyty: SDS Plus i szybkozaciskowy uchwyt wiertarski na wiertła cylindryczne,
  • płynna regulacja prędkości – mniejszy lub większy nacisk na spust włącznika pozwala,
  • walizka L-Case Bosch - zastępuje tradycyjną walizkę narzędziową z tworzywa sztucznego; jest kompatybilna z systemem L-BOXX.
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane