Młotowiertarki Kress mają niemałą grupę wielbicieli. Cenią je oni przede wszystkim za wytrzymałość, która pozwala pracować tymi urządzeniami przez długie lata

Z precyzyjnością, siłą, wytrzymałością użytkownicy kojarzą przede wszystkim młotowiertarkę Kress 700 PSE. Ułożenie jej silnika jest ergonomiczne, pod kątem 90 stopni względem wrzeciona. Sam silnik jest półkompaktowy, a jego moc to 700 W. Co więcej, urządzenie posiada opcję obrotów w prawo/lewo, którą steruje się elektronicznie. Młotowiertarkę wyposażono także w pneumatyczny udar i opcję jego wyłączania, nie brakuje jej również podwójnego systemu chłodzenia. Przy lekkim dlutowaniu następuje włączenie obrotów i blokada wrzeciona.


Wybierz młotowiertarkę Kress w sklepie narzedzia.pl

 

Łatwiejszą, wygodniejszą pracę młotowiertarką Kress 700 PSE umożliwia ogumowany wyłącznik i uchwyt w systemie SDS-Plus. Narzędzie posiada sprzęgło bezpieczeństwa i ogumowany przewód zasilający o długości 4 m, ze złączem na zatrzask.

 

 

W wyposażeniu standardowym urządzenia znajdziemy: 2-komponentowy uchwyt dodatkowy, ogranicznik głębokości i walizkę.

 

Stosunkowo lekkim, a jednocześnie bardzo silnym narzędziem jest kolejny produkt Kress – młotowiertarka 800 PSE. Charakteryzuje ją kątowa konstrukcja. Co to oznacza? Urządzenie ma pionowo ustawiony silnik. Takie rozwiązanie jest gwarantem optymalnego wyważenia narzędzia. Chłodzenie w sprzęcie jest dwukierunkowe, co sprzyja jego wydajności – osobny strumień powietrza pada na silnik, osobny na przekładnię. Kontrola obrotów w młotowiertarce 800 PSE przebiega elektronicznie, a tryb pracy z wiercenia na kłucie zmienia się za pomocą specjalnego przełącznika. Gdy działamy w trybie kłucia, następuje włączenie obrotów z blokadą wrzeciona. Jeśli podczas wiercenia zablokuje się wiertło, do akcji wkroczy funkcja wysprzęgania.

 

 

Młotowiertarka 800 PSE posiada mękki uchwyt Softgrip i gumowany włącznik dla komfortowej pracy oraz 4-metrowy kabel z opatentowanym mocowaniem na zatrzask.

 

Na jej wyposażenie podstawowe składają się: dwukomponentowy uchwyt miękki Softgrip z ogranicznikiem głębokości wiercenia i profesjonalna walizka Klick-Box.

 

Natomiast młotowiertarka 1050 PXC ma kompaktowy silnik o mocy 1050 W zintegrowany z przełącznikiem kierunku obrotów. Posiada oczywiście także opcje obrotów w prawo/lewo. Na co warto zwrócić uwagę, narzędzie cechuje pełnookresowe sterowanie elektroniczne z tachogeneratorem dla utrzymania stałej prędkości obrotowej i zadawaniem prędkości maksymalnej. Nie zapominajmy o podwójnym systemie chłodzenia i dwubiegowej przekładni mechanicznej z udarem pneumatycznym. Podobnie jak w przypadku wyżej wymienionego urządzenia, tak i tutaj następuje włączenie obrotów i blokada wrzeciona. Przełącznik funkcji kłucia i zmiany biegów jest zsynchronizowany. Młotowiertarka 1050 PXC posiada sprzęgło bezpieczeństwa i ogumowany przewód zasilajacy o długości 4 m ze złączem na zatrzask.

 

 

Wyposażenie podstawowe narzędzia to: dodatkowy uchwyt z ograniczeniem glębokości wiercenia, łącznik do uchwytu wiertarskiego, szybkomocujący uchwyt wiertarski o średnicy 1,5-13 mm, przewód zasilający ze złączem na zatrzask – 4 m oraz walizka.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane