DeWalt wprowadził na rynek nowe młotowiertarki i młoty DEWALT z uchwytami SDS przeznaczone do pracy w najtrudniejszych warunkach. Oferowane modele mają obecnie najbardziej zaawansowane konstrukcje. Oferowane modele wyznaczają nowe standardy wydajności i bezpieczeństwa pracy.

Kup w Narzedzia.pl

Kompaktowa młotowiertarka SDS-PLUS D25052KT

Młotowiertarka D25052KT wyróżnia się na tle konkurencji nowoczesną konstrukcja w kształcie litery „L” oraz mała masa – zaledwie 2,6kg –  zapewniają jeszcze większy komfortu podczas długotrwałego użytkowania. Innowacyjny, wysokowydajny mechanizm pozwalają uzyskać wysoką prędkość obrotową 6200obr./min. Młotowiertarka DeWalt jest narzędziem optymalnym do wiercenia średnicami 5-12 mm. Ponadto, pierścień zmieniający tryb pracy oraz smukła konstrukcja ułatwiają wykonanie prac w trudno dostępnych miejscach. Innowacyjna płaska konstrukcja tłoka w połączeniu z uchylną tylną rękojeścią gwarantuje najmniejsze w swojej klasie wibracje 7,9 m/s2, co większa to komfort operatora i pozwala wydłużyć czas pracy.

Młotowiertarka SDS-PLUS D25415K

Młotowiertarka DeWalt D25415K to wyjątkowo mocne i szybkie urządzenie. Wszystko, dzięki innowacyjnemu mechanizmowi udarowemu, który generuje energię 4,2 J i częstotliwość 0-4700 ud./min. ma możliwość pracy w 3 trybach – wiercenie z udarem, bez udaru i podkuwanie. Wymienny, szybkozaciskowy uchwyt 3-szczękowy zapewnia szybkość, precyzje i elastyczność podczas wiercenia w drewnie, metalu czy ceramice. System aktywnej kontroli wibracji (AVC) w połączeniu z uchylnym tylnym uchwytem zapewnia bardzo niskie wibracje 8,2 m/s2. Zwiększa komfort użytkownika i umożliwia dłuższa pracę. Innowacyjny system antyrotacyjny zapewnia operatorowi ochronę przed przypadkowym zablokowaniem narzędzia podczas pracy.

Młotowiertarka SDS-MAX D25723K

Młotowiertarka wyposażona została w nowy mechanizm udarowy, który dostarcza 11J energii oraz silnik o mocy 1300W zwiększający wydajność, co zapewnia dłuższą żywotność. Dwustopniowe sprzęgło (CTC) umożliwia regulację momentu obrotowego zwiększając kontrolę i dokładność. Najniższy w swojej klasie poziom wibracji 8,9 m/s2 zapewnia możliwość długotrwałej pracy. Antyrotacyjny system zabezpieczający wraz z CTC zapobiegają obróceniu się młotowiertarki w przypadku zablokowania narzędzia roboczego.

Młot wyburzeniowy SDS-MAX D25902K

Młot posiada mocny silnik i trwały silnik o mocy 1550W i energii uderzenia 19J zapewnia wyjątkową wydajność w kruszeniu betonu. Konstrukcja uchwytu zapewnia łatwą obsługę i szybką wymianę dłut z możliwością ustawienia w 12 pozycjach. Młot wyburzeniowy DeWalt D25902K wyróżnia się, najniższym w swojej klasie, poziomem wibracji 7.9m/s², co umożliwia dłuższą pracę.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane