Młotowiertarka SDS-Max D25602K DeWalt sprawdzi się przede wszystkim wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność wywiercenia otworów pod kotwy oraz otworów przelotowych w betonie i w murze

W urządzeniu zamontowano łańcuchowe przeniesienie napędu, co zwiększa jego trwałość i podnosi wydajność. Natomiast dzięki zastosowaniu oleju w przekładni możemy być pewni idealnego smarowania i najlepszego rozprowadzania generowanego ciepła. Młotowiertarka SDS-MAX D25602K posiada AVC. Co to oznacza? AVC to system tłumienia wibracji, który, wraz z pływającą rękojeścią główną, zapewnia jak najniższy poziom drgań. Dlatego użytkownik może być spokojny o swoje bezpieczeństwo, jak i wydajność wykonywanej pracy. Moment obrotowy jest w pełni kontrolowany, a dwustopniowe sprzęgło, które opatentowano, daje gwarancję maksymalnej ochrony operatora przy wszelkiego rodzaju wierceniach wiertłami i koronkami. Poprzez zastosowanie funkcji zatrzymywania obrotów wykonamy lekkie i średnie prace wyburzeniowe.

 

Wybierz młotowiertarkę w sklepie narzedzia.pl

 

System uszczelniania mechanizmu jest wyjątkowy, ponieważ gwarantuje jego ochronę nawet przed najmniejszym pyłem. Młotowiertarka zachowa więc długą trwałość i żywotność. Mechanizm młota jest zoptymalizowany, co zapewnia właściwą energię i częstość udaru, który jest odpowiedni do wiercenia nawet w najtwardszym betonie. Mechanizm ów przenosi udar bezpośrednio na wiertło lub dłuto, nie wywołując zbętnych strat i szkodliwych naprężeń w maszynie. Urządzeniem łatwo sterować, a co za tym idzie – operować nawet w miejscach, do których dostęp jest utrudniony. Dzieje się tak za sprawą jego ergonomicznej, smukłej konstrukcji.

 

 

Prędkością sterujemy elektronicznie, przez co zapewniona jest dobra sterowalność maszyny przy użyciu mniejszych wierteł i wierceniu w lżejszych materiałach. Istnieje także funkcja blokady wrzeciona, która okazuje się szczególnie przydatna w opcji kucia. Także elektroniczny jest wskaźnik serwisu i zużycia szczotek – informuje on użytkownika w odpowiednim czasie o zaistnieniu tych okoliczności. Energia pojedynczego udaru to 8J, co jest naprawdę niebywałym osiągnięciem jak na młotowiertarkę ważącą 6 kg. Tak mały ciężar jest gwarantowany dzięki magnezowej obudowie przekładni.

 

 

Moc pobierana młotowiertarki SDS-Max D25602K DeWalt to 1250 W, jej moc użyteczna – 650 W. Obroty pod obciążeniem wynoszą od 210 do 415/min, a częstotliwość udarów - 1430 - 2840 ud/min. Maksymalna średnica wiercenia w betonie wynosi 45 mm, ta wiercenia wiertłem przebiciowym – 65 mm, a wiertłem koronowym – 100 mm. Wymiary urządzenia to: 477 mm (długość), 245 mm (szerokość) i 104 mm (wysokość).

 

 

W wyposażeniu standardowym młotowiertarki SDS-Max D25602K DeWalt znajdziemy: wielopozycyjną, antywibracyjną rękojeść boczną z ogranicznikiem głębokości i mocny kufer transportowy.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane