O mocy nowego modelu GSH 27 VC Professional decyduje energia udaru wynosząca 69J. Duża wydajność najnowszego elektronarzędzia firmy Bosch idzie w parze z wysokim komfortem pracy, dzięki redukcji drgań na rękojeści i wykorzystaniu ulepszonego mechanizmu udarowego. Wieloletnie użytkowanie i wysoka trwałość GSH 27 VC zapewniają wysokiej jakości komponenty z aluminium i stali.

Kup w Narzedzia.pl
Młot wyburzeniowy Bosch GSH 16-28
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
5 503,99
Młot wyburzeniowy Makita HM1317C
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
4 399
Młot wyburzeniowy Bosch GSH 16-30
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
5 386,49
Młot wyburzeniowy Makita HM1307CB
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
4 208
Młot wyburzeniowy Makita HM1307C
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
4 299
Młot kujący AEG PM 10 E
dostawa
wysyłka
>12 dni
3 219,71

Bosch GSH 27 VC Professional to nowy młot udarowy do prac wyburzeniowych prowadzonych w betonie, kamieniu oraz asfalcie. Energia udaru 69J powoduje, że jest to jak dotąd najmocniejszy elektryczny młot wyburzeniowy na świecie. Urządzenie osiąga średnią wydajność 3,2 tony urobku na godzinę (zgodnie z procedurą EPTA 03/2008) i oferuje, w porównaniu do poprzedniego modelu, o 50% większą wydajność. Ponadto, dzięki zastosowaniu mechanizmu udarowego o obniżonym poziomie drgań oraz odseparowaniu rękojeści, wartość drgań wynosi jedynie 8,0 m/s2. Dzięki temu dozwolony czas czynnej pracy tym urządzeniem wynosi ponad 3 godziny dziennie.

Oprócz lepszych parametrów technicznych nowy młot wyburzeniowy firmy Bosch ustanawia także nowe standardy żywotności i łatwości obsługi. Wytrzymała konstrukcja oraz komponenty wykonane z wysokiej jakości aluminium i stali gwarantują zdecydowanie dłuższą żywotność urządzenia, co powoduje, że zakup młota wraz z jego wyposażeniem, jest dobrą inwestycją. Nowością jest także antypoślizgowa powierzchnia obudowy. Podczas przerw w pracy umożliwia ona bezpieczne oparcie młota np. o ścianę bez ryzyka upadku. Pozwala to uniknąć wielokrotnego, męczącego odkładania i podnoszenia urządzenia podczas pracy. Dodatkowymi zaletami młota są: nisko umieszczony środek ciężkości oraz ergonomiczne ukształtowanie rękojeści z miękką okładziną Softgrip, które umożliwiają jego wygodną obsługę.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane