Młot udarowy GRAPHITE 58G858 to połączenie przemyślanych rozwiązań i jakości wykonania. Sprawia to, że elektronarzędzie usprawni prace remontowo-budowlane wymagające obróbki twardych materiałów. Zadowoli zarówno profesjonalistów, jak i wymagających majsterkowiczów.

Kup w Narzedzia.pl
Młot wyburzeniowy Graphite 58G867
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
1 435,49

Sercem młota udarowego GRAPHITE jest nowoczesny silnik komutatorowy o mocy 900 W napędzający udar pneumatyczny. Zapewnia on energię udaru na poziomie 4,2J. Dzięki temu młot idealnie nadaje się do wiercenia w betonie  i cegle otworów o średnicy do 26mm. 58G858 pracuje w 3 trybach – wiercenie, wiercenie z udarem oraz dłutowanie. Łatwy montaż i wymianę osprzętu gwarantuje uchwyt SDS plus.

Młot udarowy GRAPHITE zapewnia komfortowa i niemęczącą pracę. Wyposażony został w innowacyjny system amortyzacji rękojeści głównej. Tym samym znacząco zredukowano wibracje, zapewniając nie tylko wygodę, ale i precyzję pracy. Co ważne, cały system wydłuża również żywotność młota udarowego, ograniczając naprężenia występujące na obudowie. O wysokiej jakości elektronarzędzia GRAPHITE świadczą także rozwiązania typowe dla narzędzi profesjonalnych. Korpus reduktora wykonany został z lekkiego i wytrzymałego stopu magnezu nadaje konstrukcji wysoką sztywność, a zainstalowany w obudowie wskaźnik serwisowy poinformuje o konieczności wymiany szczotek węglowych. Młot polecany jest zarówno ekipom remontowo-budowlanym, jak i wymagającym majsterkowiczom.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane