Bosch Professional wprowadza na rynek nowy młot udarowy GSH 7 VC Professional z silnikiem o mocy 1 500 W i energią udaru 13 J. Narzędzie wyróżnia bardzo korzystna relacja mocy do wagi, dzięki czemu możliwa jest dłuższa i bardziej komfortowa praca, szczególnie w przypadku długotrwałego trzymania narzędzia w pozycji poziomej. Z myślą o profesjonalnych użytkownikach zmniejszono także dyskomfort odczuwany podczas pracy dzięki optymalizacji systemu tłumienia drgań i oddzieleniu rękojeści od napędu. Młot GSH 7 VC Professional będzie dostępny w sprzedaży od stycznia 2014 r.

Kup w Narzedzia.pl
Młot kujący Bosch GSH 11 E
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
2 553

GSH 7 VC Professional Bosch gwarantuje wyjątkową moc przy niskiej wadze i doskonałym tłumieniu drgań. Młot z systemem SDS-max wyposażono w silnik o mocy 1 500 W zachowując wagę zaledwie 8,5 kg i energię udaru wynoszącą 13 J. Optymalna relacja mocy młota do jego wagi umożliwia użytkownikom GSH 7 VC Professional bardziej komfortową pracę przy dłutowaniu wymagającym trzymania narzędzia w poziomie. Dzięki temu ulepszeniu zadania takie jak wyburzanie, wykonywanie wyłomów czy usuwanie płytek lub tynków można wykonać szybko i efektywnie.


Na wysoki komfort pracy młotem wyburzeniowym GSH7VC Bosch wpływa także system tłumienia drgań – ich poziom wynosi zaledwie 9,5 m/s². Tak niską wartość osiągnięto dzięki optymalizacji mechanizmu udarowego i odłączeniu rękojeści głównej i bocznej od napędu. To sprawia, że przepisowy czas ciągłej pracy GSH 7 VC Professional wynosi ponad 2 godziny dziennie. Nowy młot cechuje także bardzo duża wydajność – 240 kg betonu na godzinę. Potwierdziły ją niezależne testy przeprowadzone przez renomowaną organizację SLG Prüf-und Zertifizierungs GmbH. Optymalizacja systemu drgań, w połączeniu z wydajnością skuwania materiału i systemem Constant Electronic, zapewniającym równomierną, wysoką moc młota także pod dużym obciążeniem, pozwalają maksymalnie zwiększyć tempo pracy.


Solidna konstrukcja gwarancją długiej żywotności


Młot udarowy GSH 7 VC Professional wyróżnia się długą żywotnością. Zawdzięcza ją wytrzymałym elementom konstrukcyjnym wykonanym z metalu i mechanizmowi udarowemu zaprojektowanemu i testowanemu z myślą o dłutowaniu. Wbudowany wyświetlacz serwisowy sygnalizuje z wyprzedzeniem konieczność wymiany zużytych szczotek węglowych.


Młot kujący GSH 7 VC Professional Bosch posiada także 6-stopniową regulację prędkości obrotowej, pozwalającą dopasować siłę udaru do różnych zastosowań i materiałów. Młot wyburzeniowy Bosch wyposażono również w system Vario-Lock, umożliwiający zablokowanie dłuta w jednej z 16 pozycji roboczych i blokadę włącznika do pracy ciągłej.
Do nowego młota Bosch oferuje także odpowiedni osprzęt, dłuto płaskie SDS-max RTec Sharp i szpicak RTec Speed. Oba dłuta posiadają samoostrzące ostrze, gwarantujące stałą, wysoką wydajność usuwania materiału przez cały czas użytkowania.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane