Skil rozszerza ofertę narzędzi profesjonalnych Skil Masters o nowy młot udarowo-obrotowy, model 1780. Dzięki wysokiej mocy (1000 W) narzędzie sprawdza się w pracach związanych z wierceniem oraz podkuwaniem w betonie i murze. Kompaktowa konstrukcja narzędzia typu L, odpowiednio umieszczony środek ciężkości gwarantują łatwą i bezpieczną obsługę. Natomiast system redukcji drgań (VRS) wpływa na komfort pracy.

Kup w Narzedzia.pl
Młotowiertarka Bosch GBH 2-26 DFR
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
910,99

System redukcji drgań (VRS) ogranicza siłę drgań przenoszonych przez rękojeść i obudowę narzędzia średnio o 35 %. Wbudowane elementy tłumiące drgania ułatwiają także bezpieczne prowadzenie narzędzia.

Funkcję tą docenią profesjonalni użytkownicy, dla których komfort pracy jest bardzo ważny.

Młot udarowo-obrotowy Skil 1780 jest wyposażony w mocny silnik 1000 W i osiąga wysoką energię udaru 2,7 J. Cztery funkcje – wiercenie, wiercenie z udarem, blokada obrotów do lekkich prac wymagających kucia, kucie przy swobodnym ruchu obrotowym – gwarantują szerokie spektrum prac wykonywanych w betonie i murze.

Regulacja prędkości obrotowej pozwala zachować pełną kontrolę nad urządzeniem podczas wiercenia różnych materiałów. Sprzęgło poślizgowe zapewnia większą ochronę przed przeciążeniem. To duża zaleta dla profesjonalnych użytkowników, którzy często muszą pracować narzędziem przez dłuższy czas. Ergonomiczna, umieszczona z tyłu rękojeść oraz przestawiana rękojeść dodatkowa – obydwie z miękką okładziną – również przyczyniają się do poprawy komfortu i bezpieczeństwa pracy.

W przypadku zużycia szczotek węglowych praca urządzenia jest automatycznie przerywana. Zapobiega to uszkodzeniom silnika i wydłuża żywotność narzędzia.

System montażu osprzętu SDS-plus zastosowany w nowym urządzeniu Skila umożliwia stosowanie kompatybilnych wierteł i dłut SDS-plus, dostępnych w wielu rozmiarach. Dodatkowo młot został wyposażony w zębaty uchwyt wiertarski 13 mm z adapterem SDS-plus, co gwarantuje stosowanie wszystkich wierteł z chwytem cylindrycznym, np. wierteł do drewna, wierteł HSS czy wierteł do kamienia.

Solidna konstrukcja młota Skil 1780 z wykonaną z magnezu obudową przekładni jest w stanie sprostać najtrudniejszym warunkom pracy. Przewód sieciowy o długości 4 m zapewnia swobodę ruchu podczas pracy.

Podobnie jak pozostałe elektronarzędzia linii Skil Masters, nowy młot udarowo-obrotowy jest sprzedawany razem z solidną, płócienną torbą narzędziową. Torba ułatwia przechowywanie samego narzędzia oraz osprzętu, przystawek i narzędzi ręcznych.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane