Black & Decker wprowadza na rynek kolejną nowość - młot KD1250K Black & Decker. Jest to wielofunkcyjny młot, który potrafi nie tylko wiercić, lecz także kuć i dłutować. Co więcej, obecnie jest to jedyny na rynku młot dla majsterkowiczów pokazujący zużycie szczotek węglowych, ale to nie koniec! KD1250K posiada mocny silnik 1250W oraz wysokiej jakości mocowanie typu SDS-Plus

Innowacyjny młot udarowy KD1250K Black&Decker nadaje się do wielorakiego zastosowania w domowych warunkach – wiercenia, kucia i dłutowania. KD1250K posiada mocny silnik 1250 W, wysokiej jakości mocowanie typu SDS-Plus. Co więcej, obecnie jest to jedyny na rynku młot dla majsterkowiczów pokazujący zużycie szczotek węglowych. Funkcja ta przyczynia się do wydłużenia żywotności młota KD1250K tak samo jak ochrona przeciążeniowa sprzęgła skutecznie zapobiegająca przed przegrzaniem.

Nowy wielofunkcyjny młot KD1250K Black & Decker napędzany jest wysokiej mocy 1250W silnikiem, który zamontowano w trwałej i wytrzymałej oraz zabezpieczonej przed kurzem obudowie. Udar wytwarza energię pojedynczego uderzenia o wartości 3,5J przy liczbie udarów do 4100 u/min. To gwarancja szybkiego wiercenia nawet w najtwardszym betonie (do 32mm) i naturalnym kamieniu. W przypadku wyłączenia funkcji udaru młot KD1250K Black&Decker jest idealny do wiercenia w drewnie (do 40mm) i stali (do 13mm), a dzięki funkcji wyłączenia obrotów nadaje się także do ciężkch prac związanych z podkuwaniem w murze, kamieniu i betonie. W każdym zastosowaniu prędkość obrotową można płynnie ustawiać za pomocą radełkowanego pokrętła. Wiertło i dłuto są mocno i bezpiecznie osadzone w wysokiej jakości uchwycie SDS-Plus i można wymieniać je bez użycia kluczy. Duże gumowane powierzchnie uchwytów i dodatkowy uchwyt z ogranicznikiem głębokości wiercenia są gwarancją, że wielofunkcyjny młot, ergonomicznie wyważony, będzie zawsze dobrze leżał w dłoni.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane