Dzięki zwartej i intuicyjnej konstrukcji szlifierka PSM Primo jest idealna do prostych prac szlifierskich: w mgnieniu oka pomoże zrealizować wszystkie Twoje pomysły. Znakomita ergonomia i elegancki wygląd – dzięki nowej szlifierce uniwersalnej PSM Primo praca sprawia więcej przyjemności.

Kup w Narzedzia.pl
Szlifierka kątowa Itamati PowerSystem 18Volt IWS18115-0
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
173,98
Szlifierka delta Bosch PSM Primo
dostawa
wysyłka
8-11 dni
219

Szlifierka PSM Primo idealnie nadaje się do małych i dużych powierzchni. Dzięki łatwej obsłudze i doskonałej ergonomii drobne prace szlifierskie wykonasz w zaskakująco krótkim czasie.

Obróbka powierzchni staje się dziecinnie łatwa – nieważne, czy chcesz zeszlifować lakier lub lazurę, czy też wygładzić nierówności. Dzięki szlifierce PSM Primo marki Bosch można z łatwością dotrzeć również do trudno dostępnych miejsc. Długa i wąska płyta szlifierska typu delta dostanie się do każdej szczeliny i w każdy kąt.

Kompaktowe wymiary, a tak wiele możliwości

Dzięki atrakcyjnemu wzornictwu nowa szlifierka uniwersalna PSM Primo robi wrażenie i na długo pozostaje w pamięci. Jej prosta i intuicyjna obsługa pozwoli Ci skoncentrować się na pracy. Pochwal się swoją kreatywnością i zachwyć swoim własnym stylem – dzięki wszechstronnej szlifierce PSM Primo Bosch.

Bądź kreatywny i umiejętnie wykańczaj detale. Wykonując niewiele czynności nadasz starym i zapomnianym już przedmiotom nowego blasku. Dzięki nowej szlifierce uniwersalnej PSM Primo w łatwy i szybki sposób zamienisz pomysł w działanie.

Popuść wodze fantazji

Bez względu na to, co masz w planie – zeszlifowanie zniszczonej warstwy mebli, podczas ich renowacji, usuwanie starego lakieru, matowienie powierzchni przed przystąpieniem do obróbki, bądź polerowanie jej po zakończonej obróbce – szlifierka typu delta jest idealnym rozwiązaniem. Połączenie znakomitej ergonomii z eleganckim wyglądem sprawia, że praca jest przyjemniejsza i przynosi więcej satysfakcji. Szlifierkę PSM Primo Bosch już na Was czeka w sprzedaży.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane