Collomix Ruhr-und Mischgeräte GmbH Gaimersheim, Niemcy to firma specjalizująca się w dziedzinie technologii mieszania ponad 30 lat, prezentuje swoją nową generację elektrycznych mikserów strony dla budownictwa - z serii CX.

Marka ta podkreśla kompetencje firmy jako dostawcy innowacyjnych technologii mieszania. W rozwoju tej serii całkowicie nowych maszyn, w szczególności nacisk położony na zwiększenie wydajności maszyny, jak również poprawę ich właściwości ergonomiczne dla wygody użytkownika.

Całość projektu jest zdominowany przez motto: "Użyj mniejszej siły fizycznej, ale lepsze wykorzystanie maszyny życie." Tytuł "PowerMix Technologia" zawiera optymalny stosunek między silną silników napędowych w połączeniu z większą prędkością obrotową i odpowiednie wiosło dla każdego indywidualnego przypadku.

Oznacza to szybsze i bardziej dokładne wymieszanie, a jednocześnie korzystanie z mniejszej siły fizycznej. To, co liczy się na placu budowy. Nawet rozrusznik modelu CX 10, jako mixer z silnikiem 1000 W oferuje sporo mocy. CX 20 (1000 W), CX 40 (1200 W) i CX 60 (1600 W) przy wysokich rezerwach mocy przekonuje, że nawet przy bardzo lepkich materiałach i długim czasie pracy, stałe, szybkie i dobre wyniki są możliwe.

Wszystkie Collomix CX są wyposażone w elektroniczną kontrolę prędkości, która zapobiega rozbryzgiwaniu mieszanego materiału. Mieszarka CX 10 to atrakcyjny design połączony ze ergonomią.

Odpowiednie wyprofilowane rękojeści oraz umiejscowienie przycisków mieszarki Collomix CX 10, pozwala na płynną pracę w pozycji wyprostowanej. Collomix planuje dalsze rozszerzenie doskonałej reputacji, które już korzystają z jego produktów wśród profesjonalnych przetwórców.

Są to przede wszystkim ludzie, którzy przyczynili się do tego rozwoju w połączeniu z ich doświadczeniem i sugestiami. Collomix serii CX 10 określa nowe klasy elektronarzędzi do zastosowań specjalnych.


Mieszarka CX 10 Compakt firmy Collomix to bardzo praktyczny i niezawodny sprzęt dla profesjonalistów. Mieszarka CX 10 jest stosunkowo lekką, sterowaną elektronicznie maszyną, z jednostopniową przekładnią używaną do mieszania mas poj ok 30 l.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane